9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

У селищі на Прикарпатті побудують виробництво з підготовки та зберігання смоли

ТОВ «Свісс Кроно» планує побудувати відділення з підготовки смоли заводу ДСП в смт Брошневі-Осаді, по вул. 22-Січня, 83.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на газету Галичина.

Введення в експлуатацію «Відділення підготовки та зберігання смоли в смт Брошнів Осада» забезпечить не додаткові робочі місця в регіоні, а також буде забезпечувати сировиною наявне виробництво ТОВ “Свісс Кроно”.

Метою розробки проєкту «Відділення по підготовці смоли» є підготовка та зберігання смоли для виробничих потреб ТОВ “Свісс Кроно”. Підготовка відбувається шляхом додавання води та добавок і змішування при заданій температурі КФК з карбамідом або меламіном. У порівняні з іншими методами виробництва КФС, підготовка на основі КФК має такі переваги: мала трудомісткість, низька вартість технічного обслуговування та поточних ремонтів. Нове виробництво повністю автоматизоване і механізоване, що свідчить про покращення умов праці персоналу та про високий ступінь безпеки виробництва.

Режим роботи лінії – безперервний та тризмінний.

Потужність виробництва готового продукту – карбамідно-формальдегідної смоли та меламін карбамідно-формальдегідної смоли – 44 000 т/рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають