9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

У Білій Церкві запустили інноваційну лінію по виробництву гербіцидів

На Білоцерківському заводі препаративних форм ALFA Smart Agro встановлена ​​інноваційна лінія по виробництву гербіцидів у формі суспензійних емульсій, потужністю 20 тонн готової продукції на добу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Інфоіндустрія

Виробництво суспензійних емульсій є технологічно складним процесом. Мікрочастинки діючих речовин вкриваються органічною оболонкою, яка забезпечує максимально тривалу дію препарату та посилену ефективність, завдяки чому суспоемульсіі мають більш м’яку дію на культурні рослини.

Для аграріїв початок виробництва суспензійних емульсій на БЗПФ означає новий рівень якості таких препаратів. Ми ретельно контролюємо кожен етап — від перевірки якості сировини до підтвердження відповідності готового продукту міжнародним стандартам CIPAC, – каже директор Білоцерківського заводу препаративних форм Роман Шпаченко.

Лінія для виробництва суспензійних емульсій встановлена ​​в окремому цеху, відповідно до міжнародних стандартів Crop Life. Таким чином, повністю виключається можливість перехресного забруднення під час виробництва гербіцидів і інших видів засобів захисту рослин.

Найближчим часом ALFA Smart Agro перенесе на Білоцерківський завод виробництво іншого популярного післясходового системного гербіциду, який також має форму суспензійної емульсії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають