9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Сєвєродонецький “Азот” запустив нові потужності з виробництва карбаміду

У відділенні №2 цеху виробництва карбаміду «Сєверодонецького об’єднання Азот» запущено технологічну лінію з випуску додаткових обсягів карбаміду, яка вже почала давати готову продукцію.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інфоіндустрія.

Відділення №2 цеху виробництва карбаміду понад п’ять років знаходилося в режимі простою. Пуску першої технологічної лінії передувала комплексна підготовча кампанія: діагностика і ремонт обладнання, трубопроводів, комунікацій, налаштування системи управління.

Зараз виконується налагодження технологічного процесу для досягнення оптимальних робочих параметрів. Наступне завдання – висновок лінії на встановлену виробничу потужність – 400 тонн карбаміду на добу, – заявив Голова Правління ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ» Леонід Бугаєв

На підприємстві зазначають, що наразі почався комплекс підготовчих робіт по запуску другої лінії в відділенні №2 цеху виробництва карбаміду, проте перспектива запуску цієї лінії буде визначатися кон’юнктурою на ринку добрив. Повний виробничий цикл з випуску азотних добрив було відновлено у березні 2020-го року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають