9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

“Росава” першою на пострадянському просторі почала виготовляти 20-ти дюймові шини (фото)

Виробник шин РОСАВА став першим заводом на пострадянському просторі, який почав виготовляти 20-ти дюймові шини.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine News.

31 липня завод з виробництва шин «РОСАВА» випустив першу 20-ти дюймову шину медіум сегменту бренду PREMIORRI Solazo S Plus.

«Сьогодні у нас особливий день! Наступний крок!
Українська компанія «РОСАВА» – перша серед країн СНД, що випустила 20-ти дюймову шину для легкових автомобілів. Сьогодні вийшла нова літня шина медіум сегменту бренду PREMIORRI Solazo S Plus в типорозмірі 235/55R20», – йдеться в повідомленні.

Шина має асиметричний рисунок протектора. Його «дощовий» дизайн вирізняється широкими 4-ма дренажними канавками та великою кількістю ламелей, що покликані прискорювати відведення води. Це робить шину витривалою для експлуатації в різних умовах і при різних показниках швидкості.

Масштабна модернізація виробництва розпочалася у 2017 році, коли на підприємстві почали встановлювати європейське обладнання, після чого розпочався випуск 18 та 19-дюймових шин.

В кінці минулого року на заводі розпочався монтаж голландського обладнання для випуску 20-ти дюймових шин.

Сьогодні близько 45% виготовленої продукції йде на внутрішній ринок – 55% на експорт. В Україні завод займає 40% частки ринку в групі легкових шин. Компанія реалізує свою продукцію в шість десятків країн світу. В експортних продажах третю частину займає ринок Європейського Союзу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають