9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 25 Лютого, 2021

Одеський припортовий завод готується до запуску виробництва

 • Підприємство планує запустити виробництво аміаку та карбаміду вже цієї п’ятниці. Раніше завод уклав договір про переробку давальницької сировини з компанією «Енергетичний еквівалент» і отримав від неї передоплату – 15 млн грн. Це дозволило почати погашення боргів із заробітної плати.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Думскую“.

  Компанія “Енергетичний еквівалент” планує задіяти одну установку з виробництва аміаку, і дві – карбаміду. Контракт укладено на чотири місяці до кінця травня, компанія розраховує отримувати 75 тис. тонн карбаміду на місяць.

  На повну потужність сьогодні завод запустити неможливо через його технічний стану і ємність ринку, виробництво не укомплектовано повністю співробітниками. Весь обсяг, який завод зможе нам вивантажити на внутрішній ринок, будемо реалізувати тут. Плюс розглядаємо логістику по Дніпру після відкриття навігації », – уточнив один із співвласників “Енергетичного еквіваленту” Ігор Рєтівов.

  Втім, заводчани наполягають на виконанні норм Конституції і законів України про те, що оплата праці повинна здійснюватися в першочерговому порядку. Всі інші платежі – тільки після погашення заборгованості із зарплати. У зв’язку з цим колектив вимагає від правління розробити графік погашення боргів і взяти зобов’язання за чітким його виконання.

  ОПЗ простоює з кінця квітня 2018 року. Для відновлення роботи підприємство кілька разів намагалося залучити партнера по давальницькій схемі, але поки безуспішно. Загальна заборгованість підприємства станом на кінець минулого року склала майже 7,7 млрд грн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «Київський бронетанковий завод» передав Збройним силам партію танків Т-72АМТ

  «Київський бронетанковий завод» передав Збройним Силам України чергову партію з п’яти одиниць відремонтованих танків Т-72. Підприємство «Укроборонпрому»...

  У Києві створено Експертно-консультаційний центр з розвитку громад та територій

  На географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка створено Експертно-консультаційний центр з розвитку громад та територій.Повідомляє...

  Ефіопія відкрила ринок столових яєць для України

  Компетентні органи України та Ефіопії погодили сертифікат здоров'я на експорт столових яєць, що дозволить українським виробникам експортувати цю продукцію до Ефіопії. 

  Латвія передала українській армії партію санітарних авто

  Літак Повітряних сил ЗСУ доставив у аеропорт Бориспіль партію спеціальних медичних автомобілів з Латвії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Європейський інвестиційний банк інвестує в ремонт та модернізацію шлюзів на Дніпрі

  Міністерство інфраструктури України приступає до підготовки фінансового договору з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) з питань ремонту та модернізації дніпровських шлюзів.

  Українські медики вперше у світі видалили пухлину ока методом електрозварювання

  Одеські медики з Інституту очних хвороб та тканинної терапії імені Філатова провели унікальну операцію з видалення великої пухлини ока методом електрозварювання. Цей...

  “Укравтодор” сертифікуватиме процес закупівель і переведе тендерну документацію в електронний формат

  "Укравтодор" у 2021 році планує сертифікувати процес закупівель в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) в частині протидії корупції.

  Анонсовано будівництво нового аеропорту на Донбасі

  У 2021 році планується знайти місце для будівництва і розпочати проєктування аеропорту, який забезпечив би цивільне авіасполучення Донецької та Луганської областей з...

  Зараз читають

  Україна продемонструвала бронетранспортер БТР-4МВ1 на виставці в Дубаї

  “Укрспецекспорт” показав на міжнародній виставці озброєнь IDEX-2021 новітній український бронетранспортер БТР-4МВ1. Машина розміщена на стенді української делегації.

  Луцьк отримав вже 10 новеньких тролейбусів Богдан (фото)

  16 лютого 2021 року відбулася офіційна передача наступної партії тролейбусів «Богдан Т70117» для Луцька.

  Тернопіль оголосив тендер на закупівлю 15 великих автобусів

  Тернопіль готується придбати ще 15 низькопідлогових автобусів великої пасажиромісткості. Під цю закупівлю вже оголошено тендер.

  Пакистан замовив в Україні ремонт танків Т-80УД на понад 85 мільйонів доларів

  У рамках міжнародної виставки озброєнь IDEX–2021, яка наразі триває в ОАЕ, відбулося укладення контракту між ДК "Укроборонпром"...