9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Одеський припортовий завод готується до запуску виробництва

Підприємство планує запустити виробництво аміаку та карбаміду вже цієї п’ятниці. Раніше завод уклав договір про переробку давальницької сировини з компанією «Енергетичний еквівалент» і отримав від неї передоплату – 15 млн грн. Це дозволило почати погашення боргів із заробітної плати.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Думскую“.

Компанія “Енергетичний еквівалент” планує задіяти одну установку з виробництва аміаку, і дві – карбаміду. Контракт укладено на чотири місяці до кінця травня, компанія розраховує отримувати 75 тис. тонн карбаміду на місяць.

На повну потужність сьогодні завод запустити неможливо через його технічний стану і ємність ринку, виробництво не укомплектовано повністю співробітниками. Весь обсяг, який завод зможе нам вивантажити на внутрішній ринок, будемо реалізувати тут. Плюс розглядаємо логістику по Дніпру після відкриття навігації », – уточнив один із співвласників “Енергетичного еквіваленту” Ігор Рєтівов.

Втім, заводчани наполягають на виконанні норм Конституції і законів України про те, що оплата праці повинна здійснюватися в першочерговому порядку. Всі інші платежі – тільки після погашення заборгованості із зарплати. У зв’язку з цим колектив вимагає від правління розробити графік погашення боргів і взяти зобов’язання за чітким його виконання.

ОПЗ простоює з кінця квітня 2018 року. Для відновлення роботи підприємство кілька разів намагалося залучити партнера по давальницькій схемі, але поки безуспішно. Загальна заборгованість підприємства станом на кінець минулого року склала майже 7,7 млрд грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають