9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

НВП «Зоря» почало виробництво нової вибухової речовини для промисловості

Нова вибухова речовина «AMONAL» НВП «Зоря» – інноваційний продукт для ринку. Основними його споживачами стануть гірничодобувна і залізорудна промисловість України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Використання цієї вибухової речовини економічно доцільно і дозволить знизити кінцеву собівартість продукції, що випускається», – зазначає генеральний директор НВП «Зоря» Олександр Чернецов.

Новий вид продукції був спеціально розроблений фахівцями заводу для удосконалення процесу вибуху при видобутку підземним способом. Продукція успішно пройшла контрольні, попередні і приймальні випробування в різних виробничих умовах, а її якість підтверджена наявністю сертифікатів відповідності як в Україні, так і в Європі.

На першому етапі вибухова речовина буде поставлятися на ринок України. Після запуску її виробництва на повну потужність НВП «Зоря» розраховує збільшити загальний обсяг продажів. Інтерес до нової продукції підприємства був виявлений з боку не тільки вітчизняних, а і європейських споживачів.

Для виробництва «AMONAL» на підприємстві було встановлене сучасне обладнання – апарат патронування провідного італійського виробника. Також НВП «Зоря» планує продовжити створення нових виробництв з випуску перспективних видів продукції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають