9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

На Тернопільщині починає працювати перше підприємство з Запоріжжя

У Тернопільській області розпочало свою виробничу діяльність підприємство ТОВ ПП «Екопрінт» із Запоріжжя, що входить до групи ІНВЕСТ ПАК. Вони виробляють клейкі стрічки та інші пакувальні матеріали.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 0352.ua.

«Розуміємо, що у Запоріжжі ми не можемо зараз виробляти продукцію у тій кількості, яка необхідна країні. У нас є багато працівників і, звичайно, ми повинні платити податки, щоб економіка країни працювала. Тому, було прийнято рішення частково перемістити підприємство до Тернопільщини. Зробити тут запуск і видавати вже завтра продукцію», – розповідає виконавчий директор підприємства Марина Попова.

Наразі на підприємстві працюють 5 працівників – це ті люди, яким вдалося виїхати із Запоріжжя з-під обстрілів разом із сім’ями. Серед них: менеджери, працівники виробництва.

«Ми переїжджали з сім’єю, адже розуміли, що буде необхідний час, аби перенести підприємство. Ситуація у нас в місті була напружена. Вибухи майже кожен день. На Тернопільщині прийняли нас дуже добре та знайшли приміщення для виробництва. За що ми дуже вдячні», – каже керівник виробництва Віталій Рєзнік.

Серед клієнтів підприємства є виробництва хімічної, харчової промисловості, гуртові бази. Усе, що пов’язано із пакуванням.

Так, підприємство уже готове реалізовувати першу продукцію.

«Ми будемо дивитися, як зможемо імпортувати сировину, як вдасться вибудувати логістичні ланцюги. Будемо наймати й тут робітничий персонал, навчатимемо працювати на станках. Це будуть пакувальники, маркувальники та інші. Також, ми маємо налагоджену співпрацюємо з облдержадміністрацією. І питання, які будуть з’являтися – це транспорт, переміщення працівників, вони допомагатимуть нам вирішити», – каже Марина Попова.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають