9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

На Львівщині польська компанія збудує нафтобазовий комплекс за €12 млн

Компанія «Унімот Україна», що є дочірньою організацією польської мультиенергетичної компанії «UNIMOT S.A.», має намір збудувати на території Львівщини нафтобазовий комплекс.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

«UNIMOT S.A.» є одним із найбільших незалежних постачальників палива, скрапленого та природного газів, а також електроенергії на польському ринку.

Компанія працює на ринку з 1992 року перебуває в міжнародній асоціації «AVIA International» (включає більш як 3,2 тисячі АЗС в Європі) і розвиває мережу АЗС під брендом «AVIA» на території Польщі і України.

Основними завданнями ТОВ «Унімот Україна» є розвиток на українському ринку мережі заправних станцій під зазначеним брендом, а також здійснення постачання якісного палива, як для забезпечення АЗС «AVIA», так і для інших українських споживачів.

Саме тому, з метою диверсифікації джерел постачання палива на український ринок, з урахуванням наявного у компанії досвіду роботи на польському ринку, ТОВ «Унімот Україна» має намір збудувати в західному регіоні України нафтобазовий комплекс – термінал нафтопродуктів.

Його завдання – забезпечити приймання цистерн з паливом по вузькій залізничній колії, для подальшого зливу, зберігання і відвантаження українським споживачам автомобільним і залізничним транспортом.

Під час зустрічі з обласною владою представники компанії проговорили дорожню карту майбутнього проєкту. Інвестиції першої черги в об’єкт – 12 млн євро, проєкт дозволить створити чотири десятки робочих місць.

Натомість другу чергу нафтового термінала реалізують за умови змін до законодавства, які сьогодні вже розглядають у Верховній Раді. А це ще додатково 10 млн євро інвестицій та 20 робочих місць. Об’єм резервуарного парку – 54 000 м3.  

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають