9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

На Донеччині планують побудувати содовий завод

У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку “Слов’янський”. Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Трибун.

В облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками компанії YILDIRIM GROUP і Державного науково-дослідного і проєктного інституту основної хімії “НІОХІМ”, які можуть взяти участь у цьому проєкті.

Заступник голови Донецької ОДА Денис Клюшников зазначив, що реалізація інвестиційних проєктів у хімічній промисловості є перспективним напрямком як в Україні, так і в Донецькій області.

“Проєкт створення індустріального хімічного парку” Слов’янський “на базі підприємства з виробництва кальцинованої соди включено до Плану заходів щодо реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року. Нові виробництва критично важливі для Донеччини не тільки в плані отримання додаткових доходів до бюджетів усіх рівнів, а перш за все з точки зору забезпечення жителів області робочими місцями “, – сказав Клюшников.

Генеральний директор Soda Ash & Derivatives Group пан Ісмаїл Джейлан розповів про досвід роботи компанії в Туреччині та країнах Європейського Союзу, а також про особливості виробництва соди.

“Слід підкреслити, що одним з основних принципів нашої компанії є екологічність, чисте виробництво. Ми повинні розуміти, що уряд України готовий надати допомогу не тільки в створенні систем логістики для транспортування сировини та готової продукції, а й в сортування, переробки, очищення та поховання відходів виробництва на всіх його етапах. Ми розуміємо навантаження промисловості на екологію області, тому при виробництві соди таке навантаження повинна бути мінімальною “, – підкреслив він.

Також під час зустрічі обговорювалися вимоги для розміщення подібних підприємств хімічної промисловості, вимоги до транспортних мереж і джерел енергоносіїв і т.д.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають