9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

На Черкащині налагоджено випуск нового виду мінеральних добрив

Черкаський «Азот», що входить до хімічного бізнесу Group DF, розпочав випуск нового виду мінеральних добрив – карбамідно-аміачної суміші із додаванням сірки – КАС+S. Про це повідомив Голова Правління Черкаського «Азоту» Віталій Скляров.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на pro-vincia.com.ua.

«Зараз в Україні активно розвивається сегмент спеціальних добрив, до яких відноситься і КАС+S. Щоб отримати максимальний ефект від внесених добрив, аграрії починають більш ретельно підходити до їх підбору, специфічно враховуючи особливості ґрунту та потреби с/г культур у конкретних мікроелементах», – прокоментував Віталій Скляров, Голова Правління Черкаського «Азоту».

«У 2017 році обсяг українського ринку КАС+S склав близько 45 тис. тонн, і щороку попит продовжує рости. Ми бачимо хорошу перспективу для себе у цьому сегменті, тому прийняли рішення оперативно запустити нове виробництво», – додав він.

За словами Віталія Склярова, КАС+S є однією з найпередовіших світових розробок у виробництві добрив.

«Мінеральний комплекс КАС+S поєднав в собі всі переваги рідкої карбамідно-аміачної суміші (КАС) та твердих гранул з вмістом сірки. Добриво з таким хімічним складом є незамінним для культур, які активно споживають сірку, – кукурудзи, ріпаку, коренеплідних і зернових. Завдяки комплексному впливу азоту та сірки, обидві речовини максимально засвоюються рослинами та забезпечують суттєво вищі врожаї сільськогосподарської продукції, порівняно з використанням інших видів добрив», – сказав Скляров.

Випуск мінерального комплексу КАС+S буде організовано на базі наявних виробничих потужностей Черкаського «Азоту». Виробнича потужність КАС+S складає 36 тис. т на рік.

Продукція вже пройшла промислово-дослідні випробування, результати яких підтвердили можливість промислового випуску мінерального комплексу. За технологією, у кінцевому продукті КАС+S масова частка загального азоту становить 26-28,5%, масова частка сірки – 2%, аміачної селітри – 35-37%,сульфату амонію – 8,2-8,6; карбаміду – 27-30%.

Протягом вересня-жовтня підприємством було вироблено першу експериментальну партію обсягом 540 тонн, яка на сьогодні зберігається на заводських складах та готова до відвантаження клієнтам. Відвантаження та транспортування відбуватиметься у спеціальних цистернах залізничного транспорту та автомобільних цистернах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають