9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

Карпатнафтохім капітально відремонтував та оновив обладнання вперше з 2011 року

Такі роботи на нафтохімічному заводі «Карпатнафтохім», проводилися вперше з 2011 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Поетапний пуск установок тривав кілька днів і був успішним. Станом натепер вже відновлено роботу цехів розділення повітря, хлору і каустичної соди, виробництва ПХВСС і КС. Також готуються до пуску  цехи з виробництва хлорвінілу і поліхлорвінілової смоли суспензійної цього виробництва. Найближчим часом будуть відремонтовані цехи виробництва етилену і поліетилену.

Це вперше за останні сім років усі наші установки були одночасно зупинені для проведення капітального ремонту. І  відповідальність перед технологічним персоналом виробництв, ремонтними службами підприємства, сторонніми організаціями була дуже великою. Тож сьогодні, підтверджуючи те, що всі установки в період з 1 по 10 грудня були успішно введені в дію, я хочу від імені керівництва підприємства привітати усіх тих, хто брав участь у веденні ремонтних робіт, хто доклав зусилля задля того, аби вони вчасно запрацювали, – відзначив генеральний директор Іван Підсадюк

До виконання капітального ремонту та модернізації були залучені підрядні підприємства з України та країн ЄС. Капітальний ремонт дозволить підвищити потужнічть таефективність підприємства.

Основним власником «Карпатнафтохіму» до 2017 року була російська нафтова компанія Лукойл. З 2012 по 2017 рік завод не працював через проблеми зі збутом. У лютому завод був проданий ТОВ “Виробнича група” Техінсервіс”, а вже у червні 2017 року завод відновив роботу.

Після пуску виробництва чисельність працівників зросла до 2602 осіб, а середня заробітна плата протягом року зросла наполовину до 13 тисяч гривень. Крім того за підсумками 2018 року підприємство в цілому сплатить у бюджет всіх рівнів податків та обов’язкових платежів близько 257 млн гривень. З них близько 150 мільйонів – у бюджет Калуша.

У найближчих планах підприємства реалізація нових інвестиційних проектів: будівництво установок з перероблення фракції С4 і отримання таких нових продуктів, як 1,3 бутадієн і метилтретбутиловий ефір, виробництво пероксиду водню та окису пропілену.

Нафтохімічний завод реалізує продукцію як на внутрішньому ринку так і експортує до Польщі, Туреччини, Молдови та Білорусі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають