9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Карпатнафтохім розширює виробничі потужності у Калуші

На офіційному сайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України опубліковано повідомлення ТОВ “Карпатнафтохім” про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на KURS.

Йдеться про наміри будівництва установки з виробництва поліолів, складу оксиду етилену та вузла розтарювання каталізатора, реконструкцію приміщень наявного складу.

Як зазначено в описі планової діяльності, будівництво установки з виробництва поліолів планується в межах наявного проммайданчика ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Номінальна потужність установки складатиме до 3000 тонн в рік готового продукту.

«В рамках проєкту також передбачене будівництво складу оксиду етилену проєктною ємністю 80 м3, реконструкція приміщень існуючого складу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та використання їх під зберігання сировини (ортофосфорної кислоти, етилендіаміну, їдкого калію КОН, пропіленгліколю), готової продукції в тарі, порожньої тари та проєктування вузла розтарювання каталізатора», — зазначено в описі планованої діяльності.

Планована діяльність передбачає виробництво поліолів шляхом полімеризації органічних оксидів в присутності ініціаторів та каталізатора. Технологічний процес складається з наступних технологічних стадій: активація каталізатора; реакція полімеризації; очищення готового продукту; уловлювання забруднюючих речовин з установки виробництва поліолів в абсорбері; фасування і відвантаження готового продукту.

«Реалізація цього проєкту забезпечить розширення і розвиток виробництва продуктів переробки на ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», дозволить забезпечити хімічну галузь поліолами, які будуть використовуватися в подальшому для виробництва різних видів поліуретанів та поліпропіленгліколів (клеїв, герметиків, різноманітних теплоізоляційних матеріалів та ін.)», — повідомляє підприємство.

На новому виробництві буде створено 26 нових робочих місць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають