9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

“Хімальянс” на Полтавщині відкрив комплекс з виробництва рідких добрив

Група “УТК ХімАльянс / UTK BLAU chem” успішно завершила пуско-налагоджувальні роботи на Полтавському заводі Рідких Комплексних Добрив. Перші партії готової продукції вже вироблені і відвантажені клієнтам. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Інфоіндустрія”.

Новий комплекс дозволяє виробляти всі формуляції Рідких Комплексних Добрив (РКД /ЖКУ) марки BlauPhos.Виробництво добрив на Полтавському ЗРКД відбувається за технологією кислотного синтезу.  Загальна потужність полтавського підприємства групи складає 50 тисяч тонн рідких добрив на рік.

З самого початку ми орієнтувались на створення мережі виробництв, які б могли обслуговувати сільгоспвиробників будь-де в Україні без логістичних втрат для всіх сторін. Враховуючи досвід виробництва і продажу наших продуктів, ми впевнені, що нарощувати обсяги якісних РДК на дуже молодому і перспективному ринку України є куди, — зазначив, засновник і генеральний директор «УТК ХімАльянс» ВІТАЛІЙ ПОПОВ

Продукція підприємства буде забезпечувати не лише потреби фермерів полтавської області, але й відвантажуватись по всій країні. Добрива виготовляються за класичною американською технологією. Разом з нею «у пакеті» «УТК ХімАльянс» отримав програмний продукт, який дозволяє контролювати всі виробничі процеси з віддаленого комп’ютера, а операторам навіть відпускати товар з Централізованого Посту Управління, розташованого за межами підприємства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають