9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Дніпроазот ввів в дію цехи по виробництву карбаміду

АТ «Дніпроазот» 15-17 грудня ввів в дію цехи по виробництву карбаміду №1 та №2.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава правління підприємства Сергій Сідоров.

«Не дивлячись на… нестабільне фінансове становище та інші економічні складності, АТ виходить з вимушеного простою і відновлює повноцінну роботу азотної групи цехів і всіх підрозділів підприємства», – написав він.

Сергій Сідоров уточнив, що 15 грудня відбувся пуск азотної групи цехів, був включений в роботу цех синтезу аміаку №1-Б і отримана перша, після тривалого вимушеного простою заводу, продукція – аміак і СО2.

З квітня 2018 ПАТ «Укрнафта» припинило перероблювання газу на потужностях «Дніпроазоту», перейшло до його реалізації через біржу і за двосторонніми контрактами. Раніше «Укрнафта» орендувала потужності заводу для перероблювання власного газу в мінеральні добрива. Вироблений таким чином аміак «Укрнафта» продавала того ж «Дніпроазот».

Підприємство 15 червня оголосив про відхід у вимушений простій. Потім 20 липня АТ повідомило про відновлення роботи хлорної групи цехів, а на початку листопада про відновлення азотного виробництва.

«Дніпроазот» спеціалізується на виробництві карбаміду, аміаку, їдкого натрію, хлору рідкого і соляної кислоти. Входить в групу «Приват».

Підприємство у 2017 році збільшило виторг на 39.2% – до 7 млрд 303,17 млн ​​грн, а його чистий прибуток зріс в 10,5 раза – до 533,19 млн грн. За підсумками 9 місяців цього року підприємство отримало 3 млрд 197,98 млн грн чистого доходу і 468,51 млн грн чистого збитку.

Останні новини:

Зараз читають