9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 21 Червня, 2021

Черкаський “Азот” спрямував 188 млн грн у модернізацію

 • Протягом 11 місяців 2019-го року ПАТ «АЗОТ» (м.Черкаси), що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, інвестувало в основні фонди підприємства понад 188 млн грн. За ці кошти було проведено модернізацію і капітальні ремонти в ключових цехах підприємства, що дало сприяло зниженню собівартості готової продукції, а також забезпеченню надійного і безперебійного виробництва.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Инфоиндустрия“.

  Для порівняння, в 2018 році було вкладено 147 мільйонів гривень. Три основні чинники сприяли тому, що в минулому році підприємство змогло заробити «на повну» і розпочало реалізацію програм з модернізації виробництва. По-перше, вдалося забезпечити підприємство природним газом. По-друге, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ввела захисні антидемпінгові заходи щодо російських добрив. Це дуже значущий фактор для всіх українських виробників азотних добрив. По-третє, дуже важливо, що акціонер продовжує інвестувати в підприємство, – підкреслив Голова Правління ПАТ «Азот» Віталій Скляров.

  Найбільшими інвестиційними проєктами на підприємстві у 2019-му році стали:

  1. Модернізація установки з виробництва рідких добрив КАС. Інвестиції у проєкт становили 17,79 млн грн Результатом реалізації проєкту стало збільшення виробничої потужності рідких добрив КАС удвічі – з 500 тис. до 1 000 000 тонн в рік.
  2. Ремонт і модернізація в цеху аміаку А-3. Інвестиції у проект становили 42,1 млн грн. Заміна двох каталізаторів в агрегаті №2 та модернізація деяких апаратів дозволили поліпшити умови роботи агрегату підготовки синтез-газу і дали можливість знизити витрати сировини та енергоресурсів.
  3. Реконструкція грануляційної вежі №1 цеху аміачної селітри М-9. Інвестиції у перший етап проекту становили 20,8 млн грн. Реконструкцію грануляційної вежі планується завершити у 2020-му році, що дозволить відновити проектне навантаження цеху М-9 до рівня 970 тис. тонн аміачної селітри на рік.
  4. Реконструкція технологічного устаткування в цеху слабкої азотної кислоти М-5. Інвестиції у проєкт становили 6,7 млн ​​грн. Нові підігрівачі хвостових газів на двох агрегатах з виробництва неконцентрованої азотної кислоти зменшать кількість позапланових зупинок агрегатів, знизять витрати сировини та енергоресурсів, а також екологічні ризики.
  5. Запуск ліній фасування карбаміду в цеху М-2. Проєкт з будівництва нових фасувальних ліній почався у 2018-му році. У 2019 року в проєкт було вкладено 475 тис. грн. Запуск нових фасувальних ліній дав можливість підприємству упаковувати вироблений карбамід в затребувані агровиробниками біг-беги (700 кг) та мішки (50 кг).

  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Компанія UKRJET представила БПЛА-камікадзе «Злива» на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Баражуючий боєприпас «Злива» від компанії UKRJET був продемонстрований на міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2021».

  Гелікоптери Збройних сил України модернізують для використання ракет “повітря-повітря”

  Незабаром армійська авіація Збройних сил України може отримати оновлені гвинтокрилі машини, які будуть здатні успішно вести бойові дії вночі, використати високоточне озброєння...

  Україні затвердила Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

  Рада національної безпеки та оборони на засіданні розглянула та затвердила Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.Про це секретар РНБО...

  “Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

  Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ "Укрзалізниця" планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ 24 залізничних вокзалів.

  На трасі Н-31 Дніпро-Решетилівка продовжують масштабне будівництво нового шляхопроводу через залізницю (фото)

  На Полтавщині, в рамках будівництва траси Н-31 Дніпро-Решетилівка, мостовики працюють над зведенням нового шляхопроводу через залізницю в с. Бутенки.

  Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів берегової охорони

  Керівники Морської охорони ДПСУ та Берегової охорони Туреччини на спільній зустрічі домовилися про продовження та посилення співпраці у Чорному морі.

  Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

  В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.Про це розказали у сюжеті Факти ICTV, передає Національний Промисловий...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.Про нові...

  Зараз читають

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики провели масштабне дослідження мікроорганізмів Київського метрополітену

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України провели масштабне дослідження мікроорганізмів столичного метрополітену.

  Військовим метрологам передали сучасну мобільну лабораторію

  Метрологічний центр військових еталонів Збройних Сил України, який розташований у Харкові, отримав нову пересувну лабораторію вимірювальної техніки...

  Зерновий термінал Neptune у порту Південний з часу відкриття перевалив понад 6,6 мільйона тонн зернових

  З червня 2018 року, коли був запущений в роботу зерновий термінал Neptune в порту Південний, даним підприємством...

  Українська армія завершує процес заміни гвинтівок СВД на нову зброю

  В Збройних силах України майже не залишилося гвинтівок СВД, які традиційно виконували роль снайперської зброї та дісталися...