9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

ALFA Smart Agro переносить в Україну виробництво популярного гербіциду

Компанія ALFA Smart Agro вироблятиме на Білоцерківському заводі препаративних форм (БЗПФ) гербіцид “Хаммер Дуо”, яким обробляється майже половина посівів пшениці та кукурудзи в Україні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Інфоіндустрія”.

Перенесення виробництва в Україну дозволить забезпечити максимальний контроль якості гербіциду відповідно до високих стандартів, що встановлені на БЗПФ; оптимізувати логістику та оперативно доставляти продукти до споживачів; гнучко реагувати на потреби ринку та виготовляти необхідну кількість гербіциду.

Минулого року на Білоцерківському заводі встановили інноваційну лінію з виробництва гербіцидів у препаративній формі суспензійних емульсій. Першим продуктом, виробництво якого відбулося на новій лінії, став популярний гербіцид “Оскар Преміум”, а вже цього року до нього додали виробництво системного гербіциду з розширеним спектром дії “Хаммер Дуо”.

Виробництво суспензійних емульсій є складним технологічним процесом, який вимагає поєднання органічних та неорганічних речовин: мікрочастинки діючих речовин вкриваються органічною оболонкою. Завдяки наявності органічних компонентів, суспоемульсії мають м’яку дію на культурні рослини, але забезпечують тривалий захист та високу ефективність контролю бур’янів. Технологічні можливості БЗПФ дозволяють виготовляти такі складні препарати, – зазначив директор Білоцерківського заводу препаративних форм.

Сьогодні на Білоцерківському заводі препаративних форм ALFA Smart Agro виготовляється близько 75 % продуктів, що реалізує компанія. На підприємстві впроваджено унікальну систему контролю якості Multi Control, яка передбачає перевірку якості на кожному з етапів виробництва: від отримання сировини до підтвердження відповідності готового продукту міжнародним стандартам CIPAC. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають