9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Херсон отримав партію комунальної техніки від Києва (фото)

14 січня до Херсона з Києва прибули п’ять одиниць комунальної техніки – 2 самоскиди та 3 сміттєвози, які місто отримало в подарунок.

Передає Промисловий Портал з посиланням на 44.ua.

Техніку Херсон отримав невдовзі після звернення по допомогу до Київської міської ради. Також працювати до Херсона приїхали 10 водіїв спецтехніки.

blank

За інформацією пресслужби Херсонської міськради, окрім самоскидів та сміттєвозів місто отримало 60 нових сміттєвих баків та 20 рулонів плівки (7,2 тисячі квадратних метрів) для тимчасового перекриття вибитих у результаті ворожих обстрілів вікон.

blank

Крім того, місто отримало 60 бронежилетів для працівників комунальних підприємств. Раніше начальниця Херсонської МВА Галина Лугова повідомляла, що через близькість до ворожих позицій були випадки, коли російські снайпери стріляли у комунальників.

blank

Через військові дії та наслідки окупації в Херсонській міській територіальній громаді виникла гостра проблема прибирання сміття. Для вирішення ситуації у Херсонській МВА ухвалили рішення залучити до прибирання відходів підприємство із Білої Церкви Київської області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають