9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Харківський інститут розробить техніко-економічне обґрунтування будівництва нової залізниці та Луганщину

Маршрут для будівництва залізничної лінії у Луганській області буде визначено протягом року, повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Цей проєкт має важливе значення для економіки Луганської області, він включений до Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей”, – наголосив заступник міністра В’ячеслав Шаповалов.

Наразі вже обрано генерального проєктувальника – Харківський проєктно-вишукувальний інститут об’єктів транспорту. Він вироблятиме техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) будівництва залізничної лінії, яка з’єднає ділянку Лантратівка – Кіндрашівська-Нова із залізничною мережею України.

Підготовка ТЕО триватиме рік і здійснюватиметься у два етапи: проведення дослідження та визначення оптимального маршруту будівництва; підготовка обґрунтування для вибраного варіанта маршруту.

Крім того, Шаповалов звернувся до представників Луганської обласної державної адміністрації та “Укрзалізниці” з проханням сприяти швидшому отриманню інформації, необхідної для підготовки будівельних робіт.

“Повернення ділянки до залізничної мережі дозволить відновити пасажирські та вантажні перевезення у Луганській області, зменшити витрати підприємств на транспортування продукції та сировини, підвищити надійність енергопостачання півдня Луганської області та знизити навантаження на мережу автомобільних доріг Луганщини”, – йдеться у повідомленні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають