9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Група «Ковальська» побудує на Львівщині два заводи будматеріалів за €70 млн

Промислово-будівельна група «Ковальська» у найближчі два роки збудує у Львівській області два заводи: з виробництва газобетонних блоків та сухих будівельних сумішей.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної адміністрації, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на LIGA.Бізнес.

Загальна сума інвестицій у проєкти – 70 млн євро.

Новий завод з виробництва сухих будівельних сумішей Siltek компанія збудує в селі Розвадів до 2024 року. Інвестиції – 20 млн євро, виробнича потужність 150 тонн на рік. Буде створено понад 150 нових робочих місць.

Також у Розвадові заплановано і будівництво заводу з виробництва газобетонних блоків.

Об’єкт будуватимуть у дві черги. Очікуваний обсяг інвестицій – близько 50 млн євро. Новий комплекс із виробництва займе 15 га.

Після закінчення будівництва першої черги очікується, що потужність заводу перевищуватиме 500 000 куб. м продукції на рік. Після завершення другої черги обсяг виробництва збільшиться вдвічі. На завод наймуть понад 500 робітників.

«Ковальська» працює у Львівській області вже понад два роки. Виробничі потужності знаходяться в Розвадові, де компанія видобуває пісок та вапняк. «Ковальська» вклала у це виробництво 15 млн євро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають