9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

Готовий каталог автозапчастин. Продавати легко!

 • Більшість власників інтернет-магазинів користуються вже готовими варіантами інформаційних каталогів. Як правило, це стандартна програма з лінійною системою пошуку і одинарним списком запчастин. У кращому випадку це «конструкція» з 1-2 вкладок.

  Однак цього мало для швидкої реакції покупця на певний вид товару. Підвищити рівень продажів автозапчастин допоможе готовий, але вдосконалений каталог автозапчастин Avtopro.ua.

  З чого почати формування каталогу автозапчастин?

  Грамотний список товарів формується таким чином:

  1. Кількість описів товару рівномірно розподіляється по категоріям.
  2. По можливості створюються додаткові підкатегорії.
  3. Основні розділи прив’язуються до алфавітним списком і фасеточними фільтру (модуль з повзункового регулюванням характеристик).

  Для створення альтернативного пошуку інформаційний каталог прив’язують до особливої, ілюстративної пошуковій системі. По суті, це спеціалізована база даних схем і креслень. Навіщо шукати допоміжний матеріал самостійно? Система автоматично прив’язує корисне зображення до маркування автозапчастини.

  Як підвищити інформаційну цінність описів в інформаційному?

  Ефективність креслень багато в чому залежить від якості перекладу. В каталозі маркетплейсу Avtopro.ua інформація подається таким способом:

  1. Терміни та незрозумілі слова переводяться вручну, без участі онлайн перекладачів.
  2. Якщо в систему потрапляє міжнародний код запчастини, всі технічні описи та ілюстративний матеріал береться з офіційних сайтів дилерів або заводів виробників.
  3. Для пояснення окремих слів та описів використовуються відеоогляди, створюються окремі терміни на форумі ресурсу і т.д.

  Ще один важливий момент – обсяг переведених описів. Недостатня кількість інформації – це перша помилка, при формуванні дерева каталогу. Як сформувати готове пропозицію, якщо одна і та ж запчастина знаходиться в різних категоріях, але не «прив’язана» до конкретної кодуванні?

  В цьому випадку, важлива точність і обсяг перекладеного матеріалу. Адже таке «розпорошення» назв нерідко виникає через неповну або часткової адаптації ілюстративного матеріалу.

  Таким чином, виникають проблеми не тільки з розподілом даних за категоріями. Ефективна синхронізація і оновлення даних просто неможливо.

  Втрачається сенс технічних описів, якщо вони не відповідають кодуванні і розташовані в неправильній послідовності. В інформаційному каталозі маркетплейсу Avtopro.ua ці проблемні моменти усуваються автоматично.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна закуповуватиме напряму в НАТО цілу низку військового обладнання

  У 2021 році безпосередньо в НАТО Україна закуповуватиме снайперські гвинтівки, машини розмінування, парашутні та радарні системи.

  Індія замовила в Україні комплектуючі до авіаційних ракет на $8 мільйонів

  Україна поставить Індії запасні частини для авіаційних ракет Р-27 класу «повітря-повітря».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

  Завод «Маяк» розробив високоточні верстати для власних виробничих потреб

  ПАТ «Завод «Маяк», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розробив два високоточних верстати серії Mayak Weapons, для використання у виробничому процесі заводу.

  «Аеророзвідку» реорганізують у частину Об’єднаних сил та науковий підрозділ

  Центром впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління А2724 «Аеророзвідка» реорганізовують.Про це повідомила пресслужба частини на сторінці у Facebook. Передає Національний...

  В Україні готують проєкт наукового парку для інноваційного підприємництва та комерціалізації розробок

  Науковий парк «Академ.Сіті» створить середовище для інноваційного підприємництва та комерціалізації наукових розробок.Про цю ініціативу НАН України її Президент...

  Флот “Нібулону” торік збільшив перевезення вантажів на 9%

  Флот компанії "Нібулон", одного з найбільших агроекспортерів України, в період навігації 2020 року перевіз рекордні 4,14 мільйона тонн вантажів, перевищивши показник 2019...

  “Укрспецекспорт” імпортував 250 турецьких полімерних пістолетів SAR 9

  Держкомпанія «Укрспецекспорт» наприкінці 2020 року поставила в Україну 250 турецьких полімерних пістолетів Sarsilmaz SAR 9 калібру 9х19 мм загальною вартістю 104 680...

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express, запустять додаткову комфортабельну електричку.

  Зараз читають

  Нові вагони для міжнародних сполучень обслуговуватимуть маршрут “Київ – Запоріжжя”

  Два нових пасажирських вагони габариту RIC виробництва Крюківського вагонобудівного заводу включені до складу двох поїздів маршруту Київ-Запоріжжя.

  «Укроборонпром» не полишає надій добудувати другу «Мрію»

  Державний концерн "Укроборонпром" шукає закордонного інвестора для реалізації проєкту "Мрія-2".Про це гендиректор ДК...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.