9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Головне про мінітрактори

За дачною ділянкою потрібно постійно доглядати, проте з сучасним ритмом життя у багатьох на це не вистачає часу. Проблему може вирішити мінітрактор – універсальна машина, яка здатна виконувати велику кількість завдань. При цьому вам майже не потрібно докладати фізичних зусиль.

Для чого потрібен міні-трактор

Мінітрактор використовують, коли потрібно зорати легкий грунт або обробити грунт. Цей агрегат також підходить для міжрядної обробки овочевих культур, наприклад буряка або картоплі.

Мінітрактор відмінно справляється і з іншими сільськогосподарськими роботами, наприклад з боронуванням і культивацією грунту. Він також стане в пригоді, щоб покращувати газони, косити траву і готувати сіно.

Крім оранки полів і боронування ділянки він також здатний транспортувати вантаж між полями й виконувати розвантажувально-навантажувальні роботи. Мінітрактор допоможе сформувати грядки, викопати ями для посадки саджанців.

Чим мінітрактор краще звичайного

Якщо у вас невелика ділянка, краще придбати мінітрактор. Він відрізняється компактністю, малою вагою та економічністю. Ще одна його перевага – легкість в управлінні і в обслуговуванні, більш низька вартість. Можна купити бу міні трактор на traktor.od.ua. Якщо звичайний трактор коштує від 500 000 грн, то мінітрактор можна придбати за 150 000 грн. Його ціна нижче через те, що мінітрактор поступається звичайному в витривалості. 

blank

З чого складається міні-трактор

У комплектацію мінітрактор входять механічна трансмісія, системи агрегатування, система управління і двигун.

Механічна трансмісія – механізм, який з’єднує двигун з рухомими частинами. У мінітракторі це може бути гусеничний хід або колеса.

Система агрегатування включає в себе навісну систему, опорні колеса, раму, а також причіпний брус.

Система управління відповідає за все рух трактора, включення і виключення трансмісії. Вона також управляє зовнішнім і внутрішнім обладнанням машини. 

Без двигуна трактор не поїде, тому це одна з основних його частин.

Які бувають міні-трактори

Райдер – найбільш проста модель, яка за розміром нагадує квадроцикл. Такий мінітрактор використовують в основному для покосу трави або стрижки газону. Він підійде для прибирання листя, а також для очищення ділянки від снігу та сміття. Маленький райдер здатний обробляти навіть важкодоступні зони на ділянці.

blank

Садовий трактор – мініверсія звичайного трактора. Садові трактори підрозділяють на легкі, середні й важкі моделі. Легкі та середні садові мінітрактори підійдуть для робіт на невеликій ділянці. Що стосується важких моделей, вони можуть обробляти широкі по площі ділянки та навіть невеликі поля. Основна перевага – потужність всіх моделей садових мінітракторів вище потужності райдера.

Що потрібно запам’ятати

  1. Мінітрактор легко впорається з обробкою грунту та облагороджуванням грядок. Пристрій значно полегшить життя, якщо у вас є дачна ділянка, за яким потрібно постійно доглядати.
  2.  Мінітрактор буде незамінним помічником у господарстві, тому, що він здатний очищати поверхню від сміття, листя або снігу, може обробляти грунт і перевозити вантажі.
  3. Якщо вам потрібна потужна машина, краще брати мінітрактор з дизельним двигуном, а не з бензиновим або електричним.
  4. Зверніть увагу на тип поверхні. Якщо мінітрактор належить пересуватися по нерівних путівцях, краще вибрати мінітрактор з гусеничним типом ходової частини.
  5. Для малої ділянки добре підійде райдер. Якщо ви регулярно обробляєте невелике поле, краще придбати садовий мінітрактор.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають