9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Гофрокартон – якісний і екологічний пакувальний матеріал

Пакувальні матеріали від Kamipak – це не лише про якість, а й турботу про Природу. Чому, запитаєте Ви? Все дуже просто, адже, однією із головних переваг гофрокартону та картону є можливість його переробки та вторинного використання. Лише задумайтеся: 1 рік життєдіяльності людини – це 60 кг макулатури, які прирівнюються до 1 дерева. Не потрібно довгих роздумів для того, щоб зрозуміти наскільки активно ми використовуємо природні ресурси, які просто не встигають відновлюватись і як важливо по максимуму використовувати альтернативні методи. 

То ж навіщо переробляти картон?

  1. Одна з найголовніших причин використовувати вторинну сировину – це збереження зелених насаджень. Первинне виробництво целюлози неможливе без вирубки лісів. Саме тому варто скористатися можливістю повторного використання, адже, якість целюлози та вторинної сировини не відрізняється.
  2. Мінімізація витрат на використання енергоресурсів
  3. Зменшення кількості викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище 
  4. Зменшення територій сміттєвих полігонів
  5. .Доступність продукції, виготовленої із вторинної сировини. Так як зменшуються виробничі витрати, собівартість кінцевого товару знижується

Саме тому варто обирати пакувальні матеріали від Kamipak, адже таким чином, кожен може зробити маленький крок на зустріч нашій Планеті.

Які ж етапи проходить картон та гофрокартон на шляху до “нового життя”?

Збір макулатури. Першим етапом вторинної переробки є збір картону, після чого він відправляється у центр переробки. Звертаємо Вашу увагу, що переробці підлягають не всі різновиди картону, адже це достатньо складний технологічний процес.

Сортування. Продукція, яка потрапила у центр переробки, насамперед, потребує сортування. Основний критерій – тип картону(звичайний та гофрокартон), після чого його формують у тюки.

Варіння. Макулатура подрібнюється та починається етап її варіння, в результаті чого отримується целюлоза. До отриманої целюлози додають дерев’яну щіпку, а робиться це для того, щоб якість майбутніх паперових виробів залишалася на високому рівні.

Фільтрація та видалення фарби. Так як після завершення попереднього етапу отриманий продукт – це суміш переробленої целюлози та “свіжих” паперових матеріалів, у ньому можуть міститися сторонні предмети. Найчастіше – це клей та фарба, які видаляються в процесі флотації та фільтрації.

Висушування. Це заключний етап, після закінчення якого целюлоза набуває остаточної форми та позбувається надлишкової вологи.

Щодня нам необхідно щось запакувати, відправити, посортувати, зберігати і найдоступнішим та найзручнішим варіантом для цього є гофроящики та картонні коробки від Kamipak. І не може не тішити те, що нас оточує  безліч речей виготовлених із переробленого картону,ось лише деякі з них:

  • засоби особистої гігієни:паперові рушники,серветки, туалетний папір;
  • крафтовий папір;
  • папір для газет та журналів
  • тари та упаковки
  • одноразові горщики для рослин

Вторинна переробка картону та гофрокартону – це чудовий спосіб зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу та мінімізувати споживання різноманітних ресурсів за рахунок повторного використання сировини. Варто пам’ятати, що людство надто активно використовує можливості нашої Планети, які не встигають поновлюватися. Саме тому, варто використовувати будь – яку можливість, що дозволяє зберегти, навіть, маленьку часточку Природи. Тому, скориставшись пакувальними матеріалами від Kamipak, не забудьте дати їм “нове життя”, яке починається з пункту прийому макулатури.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають