9.5 C
Alba Iulia
Середа, 23 Червня, 2021

Гофрокартон – якісний і екологічний пакувальний матеріал

 • Пакувальні матеріали від Kamipak – це не лише про якість, а й турботу про Природу. Чому, запитаєте Ви? Все дуже просто, адже, однією із головних переваг гофрокартону та картону є можливість його переробки та вторинного використання. Лише задумайтеся: 1 рік життєдіяльності людини – це 60 кг макулатури, які прирівнюються до 1 дерева. Не потрібно довгих роздумів для того, щоб зрозуміти наскільки активно ми використовуємо природні ресурси, які просто не встигають відновлюватись і як важливо по максимуму використовувати альтернативні методи. 

  То ж навіщо переробляти картон?

  1. Одна з найголовніших причин використовувати вторинну сировину – це збереження зелених насаджень. Первинне виробництво целюлози неможливе без вирубки лісів. Саме тому варто скористатися можливістю повторного використання, адже, якість целюлози та вторинної сировини не відрізняється.
  2. Мінімізація витрат на використання енергоресурсів
  3. Зменшення кількості викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище 
  4. Зменшення територій сміттєвих полігонів
  5. .Доступність продукції, виготовленої із вторинної сировини. Так як зменшуються виробничі витрати, собівартість кінцевого товару знижується

  Саме тому варто обирати пакувальні матеріали від Kamipak, адже таким чином, кожен може зробити маленький крок на зустріч нашій Планеті.

  Які ж етапи проходить картон та гофрокартон на шляху до “нового життя”?

  Збір макулатури. Першим етапом вторинної переробки є збір картону, після чого він відправляється у центр переробки. Звертаємо Вашу увагу, що переробці підлягають не всі різновиди картону, адже це достатньо складний технологічний процес.

  Сортування. Продукція, яка потрапила у центр переробки, насамперед, потребує сортування. Основний критерій – тип картону(звичайний та гофрокартон), після чого його формують у тюки.

  Варіння. Макулатура подрібнюється та починається етап її варіння, в результаті чого отримується целюлоза. До отриманої целюлози додають дерев’яну щіпку, а робиться це для того, щоб якість майбутніх паперових виробів залишалася на високому рівні.

  Фільтрація та видалення фарби. Так як після завершення попереднього етапу отриманий продукт – це суміш переробленої целюлози та “свіжих” паперових матеріалів, у ньому можуть міститися сторонні предмети. Найчастіше – це клей та фарба, які видаляються в процесі флотації та фільтрації.

  Висушування. Це заключний етап, після закінчення якого целюлоза набуває остаточної форми та позбувається надлишкової вологи.

  Щодня нам необхідно щось запакувати, відправити, посортувати, зберігати і найдоступнішим та найзручнішим варіантом для цього є гофроящики та картонні коробки від Kamipak. І не може не тішити те, що нас оточує  безліч речей виготовлених із переробленого картону,ось лише деякі з них:

  • засоби особистої гігієни:паперові рушники,серветки, туалетний папір;
  • крафтовий папір;
  • папір для газет та журналів
  • тари та упаковки
  • одноразові горщики для рослин

  Вторинна переробка картону та гофрокартону – це чудовий спосіб зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу та мінімізувати споживання різноманітних ресурсів за рахунок повторного використання сировини. Варто пам’ятати, що людство надто активно використовує можливості нашої Планети, які не встигають поновлюватися. Саме тому, варто використовувати будь – яку можливість, що дозволяє зберегти, навіть, маленьку часточку Природи. Тому, скориставшись пакувальними матеріалами від Kamipak, не забудьте дати їм “нове життя”, яке починається з пункту прийому макулатури.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна відзвітувала ООН про експорт озброєнь у 2020 році (список)

  На сайті Реєстру звичайних озброєнь ООН оприлюднено дані про експорт та імпорт озброєнь і військової техніки, який Україна здійснила...

  Найбільша равликова ферма в Україні скоротить виробництво втричі

  Через пандемію найбільша равликова ферма в України, що на Харківщині, скоротила обсяги продажів у десятки разів. Також значно впала ціни делікатесу.

  Турецький лоукостер Pegasus Airlines розпочав виконувати рейси до Херсона

  Авіакомпанія Pegasus Airlines виконала перший у своїй історії рейс в аеропорт Херсон. Авіаперевізник буде літати сюди зі стамбульського аеропорту Сабіха Гекчен.

  Stadler вибрав місце для запуску виробництва електропотягів в Україні

  Швейцарська компанія Stadler вибрала локацію для розгортання заводу з виробництва електропоїздів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Державне космічне агенство має амбітні плани з виведення на орбіту семи розвідувальних супутників за чотири роки

  Окрім довгоочікуваного виводу на орбіту до кінця цього року космічного апарату дистанційного зондування землі "Січ 2-30", в Державному космічному агентстві України розраховують...

  КВБЗ готовий створити нові моделі електропотягів для регіональної пасажирської компанії

  Крюківський вагонобудівний завод за три роки готовий створити новий модельний ряд електропоїздів для приміської пасажирської залізничної компанії, яку пропонують запустити на умовах...

  Військово-морські сили України отримають два тральщики класу Sandown

  Військово-морські сили Збройних сил України отримають два тральщики-шукачі мін класу Sandown зі складу Королівського Військово-морського флоту Великої Британії.Передає Національний...

  “АрселорМіттал Кривий Ріг” планує закупити 1200 вантажних вагонів

  Металургійний комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг" розглядає можливість ввести в обіг 1200 нових вагонів у 2021-2022 роках. При цьому власний вагонний парк підприємства...

  Зараз читають

  “АрселорМіттал Кривий Ріг” планує закупити 1200 вантажних вагонів

  Металургійний комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг" розглядає можливість ввести в обіг 1200 нових вагонів у 2021-2022 роках. При...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизовані термінали у трьох містах України (фото)

  Щоб зберігати швидкість доставлення при зростанні обсягів відправлень, компанія "Нова Пошта" продовжує відкривати автоматизовані термінали. У травні...

  КБ «ЛУЧ» представило широкому загалу модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» (фото)

  Під час міжнародної зброярської виставки «Зброя та безпека», яка проходить у Києві на базі Міжнародного виставкового центру,...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.