9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

Гофрокартон – якісний і екологічний пакувальний матеріал

 • Пакувальні матеріали від Kamipak – це не лише про якість, а й турботу про Природу. Чому, запитаєте Ви? Все дуже просто, адже, однією із головних переваг гофрокартону та картону є можливість його переробки та вторинного використання. Лише задумайтеся: 1 рік життєдіяльності людини – це 60 кг макулатури, які прирівнюються до 1 дерева. Не потрібно довгих роздумів для того, щоб зрозуміти наскільки активно ми використовуємо природні ресурси, які просто не встигають відновлюватись і як важливо по максимуму використовувати альтернативні методи. 

  То ж навіщо переробляти картон?

  1. Одна з найголовніших причин використовувати вторинну сировину – це збереження зелених насаджень. Первинне виробництво целюлози неможливе без вирубки лісів. Саме тому варто скористатися можливістю повторного використання, адже, якість целюлози та вторинної сировини не відрізняється.
  2. Мінімізація витрат на використання енергоресурсів
  3. Зменшення кількості викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище 
  4. Зменшення територій сміттєвих полігонів
  5. .Доступність продукції, виготовленої із вторинної сировини. Так як зменшуються виробничі витрати, собівартість кінцевого товару знижується

  Саме тому варто обирати пакувальні матеріали від Kamipak, адже таким чином, кожен може зробити маленький крок на зустріч нашій Планеті.

  Які ж етапи проходить картон та гофрокартон на шляху до “нового життя”?

  Збір макулатури. Першим етапом вторинної переробки є збір картону, після чого він відправляється у центр переробки. Звертаємо Вашу увагу, що переробці підлягають не всі різновиди картону, адже це достатньо складний технологічний процес.

  Сортування. Продукція, яка потрапила у центр переробки, насамперед, потребує сортування. Основний критерій – тип картону(звичайний та гофрокартон), після чого його формують у тюки.

  Варіння. Макулатура подрібнюється та починається етап її варіння, в результаті чого отримується целюлоза. До отриманої целюлози додають дерев’яну щіпку, а робиться це для того, щоб якість майбутніх паперових виробів залишалася на високому рівні.

  Фільтрація та видалення фарби. Так як після завершення попереднього етапу отриманий продукт – це суміш переробленої целюлози та “свіжих” паперових матеріалів, у ньому можуть міститися сторонні предмети. Найчастіше – це клей та фарба, які видаляються в процесі флотації та фільтрації.

  Висушування. Це заключний етап, після закінчення якого целюлоза набуває остаточної форми та позбувається надлишкової вологи.

  Щодня нам необхідно щось запакувати, відправити, посортувати, зберігати і найдоступнішим та найзручнішим варіантом для цього є гофроящики та картонні коробки від Kamipak. І не може не тішити те, що нас оточує  безліч речей виготовлених із переробленого картону,ось лише деякі з них:

  • засоби особистої гігієни:паперові рушники,серветки, туалетний папір;
  • крафтовий папір;
  • папір для газет та журналів
  • тари та упаковки
  • одноразові горщики для рослин

  Вторинна переробка картону та гофрокартону – це чудовий спосіб зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу та мінімізувати споживання різноманітних ресурсів за рахунок повторного використання сировини. Варто пам’ятати, що людство надто активно використовує можливості нашої Планети, які не встигають поновлюватися. Саме тому, варто використовувати будь – яку можливість, що дозволяє зберегти, навіть, маленьку часточку Природи. Тому, скориставшись пакувальними матеріалами від Kamipak, не забудьте дати їм “нове життя”, яке починається з пункту прийому макулатури.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Карантинній гавані порту Одеси обробляються одночасно п’ять балкерів (фото)

  У Карантинній гавані Одеського морського порту обробляються одночасно п'ять суховантажів.Про це пише ЦТС...

  У Дніпрі реконструюють палац спорту «Метеор»

  У Дніпрі реконструюють універсальний Палац спорту «Метеор», що наразі знаходиться у занедбаному стані.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  МАУ підготувала літаки для перевезення вакцин від коронавірусу

  Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" відзначає готовність до транспортування вакцин від коронавірусу на своїх літаках Boeing 737 та Boeing 767.

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для роботи на космічних апаратах.

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  Зараз читають

  Завод «Маяк» оприлюднив деталі про боєприпаси до БПЛА власної розробки

  Завод «Маяк» розповів деталі про розроблені на державному підприємстві боєприпаси до безпілотних літальних комплексів.Передає Національний Промисловий...

  Компанія Ferrexpo у 2020 році наростила виробництво котунів

  Компанія Ferrexpo за підсумками 12 місяців 2020 року сумарно збільшила випуск окатків на 7% у порівнянні з...

  “Укрзалізниця” буде розвивати інтермодальний маршрут Туреччина — Україна — Польща

  "Укрзалізниця" планує розвивати інтермодальний маршрут Туреччина — Україна — Польща.Про це повідомив...

  Літаки Ан-26 Збройних сил України відновили польоти

  Транспортні літаки Ан-26 Повітряних Сил Збройних сил України відновили польоти після авіакатастрофи з падінням штурманського літака Ан-26Ш.