9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

General Atomics планує надати Україні БПЛА MQ-9

General Atomics Aeronautical Systems Inc (GA-ASI) має намір надати Україні своє сімейство безпілотників MQ-9.

Про це розповів представник компанії в інтерв’ю військовому виданню Janes, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Оскільки уряд США заявив про свій намір поставити Україні важкі ударні безпілотники від GA-ASI, компанія заявила, що має намір запропонувати сімейство MQ-9.

MQ-9 розглядають у рамках більш широкої підтримки партнерів у Східній Європі.

blank
Безпілотник MQ-9 від General Atomics. Фото з відкритих джерел

Зараз у компанії не хочуть відкривати усі переваги безпілотників сімейства MQ-9, тому не публікують закриту інформацію, але у GA-ASI сподіваються, що Україна отримає їхні авіаційні машини.

«General Atomics, як і раніше, віддана підтримці захисту союзників і партнерів у Східній Європі, та хоче включити колись надання цих критично важливих можливостей Збройним Силам України», – розповіли у GA-ASI.

У той час як у попередніх повідомленнях згадувалася потенційна передача Україні MQ-1C Grey Eagles, озброєних ракетами AGM-114 Hellfire класу «повітря-земля», сімейство MQ-9 включає ударні MQ-9A Reaper та MQ-9B SkyGuardian.

MQ-9 може виконувати такі місії, як ISR (стеження, спостереження та розвідка), близьку авіаційну підтримку або CSAR (бойовий пошук та порятунок).

В ударній версії MQ-9 Reaper має підвіски для озброєння. Може бути озброєний протитанковими ракетами AGM-114 Hellfire класу «повітря-земля», корегованими бомбами Mark 82 та іншим озброєнням.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають