9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Гараж та Hörmann — вдалий союз

Ворота для гаража мають надійно захищати приміщення від проникнення зловмисників і сюрпризів погоди. Якщо гараж вбудований або є частиною обійстя, до міцності, надійності та зручності в користуванні мають додаватися стильний дизайн і привабливий вигляд.

Усі ці характеристики притаманні продукції відомого німецького концерну Hörmann. Дбайливі господарі не шкодують коштів на облаштування свого помешкання. Гаражні ворота Hörmann – вигідна інвестиція у безпеку та зручність вашого побуту.

Окрім гаражних та промислових воріт у цехах Hörmann виробляються:

  • в’їзні системи; 
  • вхідні, міжкімнатні та двері для підсобних приміщень;
  • гаражні бокові хвіртки; 
  • автоматика та електроприводи;
  • дверні коробки;
  • піддашки.

В нашій країні продукцію європейського бренду реалізує офіційний представник компанії – підприємство Hörmann Україна

Види воріт

Каталог товарів Hörmann пропонує споживачам різновиди воріт для гаража. Їхньою загальною конструктивною особливістю є те, що традиційні стулки замінені на щитове, секційне або ролетне полотно. Залежно від його типу та способу відкривання виділяють три модифікації воріт.

Щитові підйомно-поворотні марки Berry. Під час відкривання вони піднімаються та розташовуються під стелею. Відсутність стулок дає змогу економити простір перед гаражем та всередині. Як матеріал для щитів використовуються деревина й сталь. Щитові ворота виготовляються з двох видів деревини – північної ялини та ялиці Hemlock. Сировина просочується рідиною, що запобігає пошкодженню шкідниками. Серійний варіант кольору сталевих виробів – білий. Але споживач може замовити один із 200 відтінків за таблицею RAL і вдовольнити будь-які дизайнерські примхи. 

Секційні ворота з електроприводом є модифікацією попереднього варіанта з тією різницею, що ворітне полотно складається з сукупності однакових за розміром секцій. Під час відкривання вони підіймаються вертикально, згинаються над отвором під кутом 90 градусів та розміщуються вдовж стелі. Така конструкція дає змогу економити ще більше місця. 

Рулонні ворота RollMatic залишають ще ширший простір для маневрування. Вони складаються із секцій алюмінієвого профілю, при відкриванні намотуються на вал над отвором. Стеля лишається вільною для облаштування антресолями або освітлювальними приладами. Завдяки своїй конструкції модель впишеться в отвір будь-якої конфігурації. Серед розмаїття кольорових варіантів є під деревину.

Усі ворота відкриваються автоматично за допомогою підйомного механізму. Він працює з мінімумом шуму та зручно керується пультом. Це особливо доречно за поганої погоди. Пульт захищений від клонування, тому ніхто, крім господаря, не зможе керувати відкриванням гаража. Продумана система захисних механізмів запобігає зламу зовні, аварійному падінню полотна та випадковому защемленню пальців. Герметичне ущільнення по периметру надійно зберігає тепло всередині. 

До кожного виду воріт виробник пропонує гаражну бокову хвіртку того ж дизайну. Це дуже зручний елемент для повсякденного користування. Не треба піднімати масивні ворота, щоб узяти в гаражі інструмент або вигнати велосипед чи скутер. Гаражні хвіртки Hörmann виготовляються з дуже низьким поріжком. Тому викотити двоколісний транспорт або садову тачку буде неважко.

Щоб зробити замовлення, зверніться за телефонами, що вказані на офіційному сайті компанії Hörmann Україна. Консультант надасть вам необхідну інформацію щодо вибору, замовлення, доставки та монтажу. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають