9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Футболка зі своїм принтом на замовлення: способи нанесення друку

Футболка зі своїм принтом — відмінне придбання для всіх, хто хоче привернути увагу, виділитися з натовпу. Такий одяг особливо актуально для компаній і організацій, яким необхідно просувати товари, послуги.

Одяг співробітників — кращий спосіб прорекламувати бренд серед клієнтів. Замовити нанесення логотипу, фірмової символіки на куртки можна за лічені хвилини на сайті, а служити ефективною рекламою вони будуть ще довго.

Cпособи нанесення друку

Футболки зі своїм принтом виглядають оригінально, друк не стирається, стійка до різних механічних впливів. Висока якість виробів досягається завдяки сучасному обладнанню, міцним тканинам.

Застосовувані технології дозволяють розміщувати принти на спині футболки, передній частині, рукавах і навіть манжетах. Нанести друк можна в самих важкодоступних місцях курток складного крою.

Популярністю користуються дві техніки перенесення малюнків, логотипів, інших зображень на тканину.

Шовкографія для декорування

Шовкографія по-іншому називається трафаретною печаткою. Спосіб вважається найбільш оптимальним з економічної точки зору — дозволяє вигідно оформляти вироби від 50 штук і більше. Це можуть бути жіночі футболки з квітковим принтом або більш стримані чоловічі.

Друк з будь-якою кількістю відтінків буде довго залишатися насиченою навіть при частих праннях.

Перед перенесенням зображення на тканину створюється трафарет. Тому чим більше речей потрібно оформити однаковою печаткою, тим нижче буде вартість кожної одиниці.

З появою нових технологій шовкографія не втрачає популярності завдяки своїм перевагам:

  • висока продуктивність;
  • нанесення друку на натуральні і синтетичні тканини;
  • використання безпечних, екологічно чистих барвників;
  • стійкість до впливів зовнішнього середовища;
  • зображення, нанесені методом шовкографії, зберігають чіткість і початкові відтінки тривалий час.

Нанесення малюнка за допомогою термотрансфера

Термотрансфер — технологія оформлення футболки будь-яким принтом. Проміжним носієм служить спеціальний папір з тонкою плівкою. Дзеркальне зображення логотипу, написи або малюнка вирізається на підкладці. Потім разом з текстильним виробом поміщається в термотрансферний прес. Під впливом високих температур зображення разом з тоненькою плівкою переноситься на річ.

Якщо компанія має усталений стиль, при створенні корпоративного одягу можна використовувати звичну символіку, оскільки вона вже відома багатьом клієнтам.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають