9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Фурнітура Комплект Сервіс

Наш інтернет-магазин займається реалізацією різноманітної фурнітури для вікон та дверей. Ми пропонуємо широкий вибір продукції відомих європейських брендів. Всі вироби, представлені каталозі відрізняються високою якістю, адже це оригінальна брендова фурнітура. Проте інтернет-магазин Комплект Сервіс веде лояльну цінову політику, установлює дієву систему лояльності, проводить акції і знижки, тому її можна придбати по доступній ціні. Конкурентні ціни для оптових замовників, висока якість продукції і відмінний сервіс, це те що дозволяє нам невпинно збільшувати свою клієнтську базу. Нас обирають, тому що довіряють, Ви також можете вибрати нас в якості надійного постачальника, Комплект Сервіс не підведе – https://komplektservice.com.ua/

Асортимент фурнітури для дверей та вікон:

  • Петлі.
  • Ручки.
  • Замки.
  • Доводчики.
  • Уплотнювачі.

Тут можна замовити фурнітуру для дверей і вікон будь-якої конструкції. Окрім того, ми пропонуємо великій вибір розхідних матеріалів. У нас можна придбати клей, шпаклівку, фарбу, лак, грунтівку та віконну хімію. Також ми продаємо інструменти для роботи по дереву. Якщо Вам потрібно встановити, замінити чи відремонтувати вікна або двері, Комплект Сервіс неодмінно стане Вам в нагоді.

В розділі «дверних доводчиків», Ви знайдете вироби відомих брендів, Geze, Dorma та GU BKS. Вони надзвичайно надійні і наділені високою зносостійкістю, адже розраховані на більш ніж 10000 циклів відкривання й закривання дверей. Тут є доводчики для залізних, дерев’яних, пластикових і скляних дверей. Є можливість обрати їх вид та варіант кріплення.

Розділ «петлі» містить всі їх цієї: накладні, врізні, скриті, маятникові, штирові та універсальні. Вибір дуже великий і не тільки серед модельного ряду, але й в плані вибору матеріалу, кольору і стилю. Що стосується виробників, то це виключно європейські бренді: AGB, Anselmi, Cemom, Krona Koblenz, Otlav і Simonswerk.

Розділ «дверні ручки» також має багатий вибір. Тут можна підібрати ручку, яка ідеально підійде до Ваших дверей, вписавшись в інтер’єр офісу, квартири чи будинку. Є моделі стаціонарні, натискні і з роздільними накладками від таких відомих виробників, як: Comit, Hoppe, Medos, GreenteQ і Mandelli.

Також великим асортиментом може похвалитися розділ «замки». В ньому зібрані різноманітні замки для вхідних і міжкімнатних дверей від компаній Fuhr, Roto, Gerda, AGB, Jania і Mandelli. Це накладні, врізні, магнітні і механічні замки різного рівня захисту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають