9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Французька компанія Matiere передасть Україні 36 легкозбірних мостів

Французька компанія Matiere передасть Україні 36 легкозбірних мостів довжиною від 23 до 46 метрів для відновлення зруйнованої інфраструктури.

Домовленості досягли українські дипломати з французьким урядом та федерацією французьких промисловців MEDEF.

Про це повідомив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

“Ми стимулюємо іноземні компанії брати активну участь у відбудові української інфраструктури, зруйнованої Росією. Мостові конструкції французької компанії Matiere зможуть швидко замінити зруйновані українські мости, а згодом замінити їх на постійній основі“, – заявив він.

Він зазначив, що вже 25 липня інженери компанії прибудуть в Україну і проведуть оціночну місію з інженерами Укравтодору.

“Компанія зацікавлена в співпраці з українськими підрядниками та потенційно розглядає можливість розгортання виробництва цих мостових переходів в Україні“, – підкреслив Кулеба.

Також він зауважив, що компанія Matiere має багаторічний досвід роботи зі швидкого розгортання мостових переходів для автомобільного та залізничного транспорту, особливо в країнах, де війна зруйнувала інфраструктуру.

blank
Автомобільний міст Matiere Фото з сайту компанії

На сайті компанії представлені різні види мостів, які вона виготовляє. Підкреслюють, що роблять акцент на модульну збірку, тобто спочатку повністю виготовляють конструкцію, а потім доправляють її на місце та встановлюють.

Мости UNIBRIDGE  можна використовувати для промисловості, як залізничні, автомобільні, або військові.

Такі мости можуть бути односмугові або двосмугові. Крім того, вони розраховані на великий спектр транспортних засобів, в тому числі й великогабаритних.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають