9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

Франція передала Україні партію рятувальної техніки (фото)

Уряд Франції передав Міністерству внутрішніх справ України партію рятувальної техніки та машин швидкої допомоги.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення ДСНС України.

Передача шести пожежно-рятувальних автомобілів та семи авто медичної допомоги відбулася у 25-й пожежно-рятувальній частині Києва за участю міністра закордонних та європейських справ Франції Кетрін Колонни, міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Етьєна де Понсена, голови ДСНС Сергія Крука.

Автомобілі першої допомоги, пожежні автоцистерни, спеціальна аварійна техніка будуть спрямовані на виконання невідкладних заходів із ліквідації наслідків завалів житлових будинків, гасіння пожеж, рятування та евакуації людей, а також забезпечення виконання інших робіт.

За словами Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського на сьогодні ми маємо близько тисячі одиниць втраченої техніки та понад 1 тис. 200 зруйнованих будівель ДСНС, Нацполіції, Національної гвардії та інших підрозділів МВС. Франція солідарна сьогодні з Україною. Це вже третій транш техніки, що передається. В таких гуманітарних місіях Франція, беззаперечно, має і несе лідерство по допомозі Україні.

“Кожен відправлений нами конвой – це вияв солідарності та дружби між французським та українськими народами. 1 тис. 300 територіальних громад організували роботу із збору та доставки гуманітарної допомоги. Ми й надалі плануємо допомагати вашій країні у цей нелегкий час”, – сказала Кетрін Колонна.

Останні новини:

Зараз читають