9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Фото: “Українська бронетехніка” передала велику партію броньовиків Національній гвардії та Збройним силам України

НГУ і Міноборони достроково отримали чергову партію бронемашин “Варта”, які відправляться в зону бойових дій

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Цензор.нет.

Сьогодні, 28 грудня, чергова партія бронемашин “Варта” з посиленою протимінної захистом передається в розпорядження Міністерства оборони та Національної гвардії України.

Про це повідомив директор конструкторсько-виробничого підприємства “Українська Бронетехніка” Олександр Кузьма.

“Сьогодні ми здаємо чергову партію для Нацгвардії і Міністерства оборони України вчасно і в строк. Ці автомобілі відправляються відразу в зону бойових дій. Попередня партія автомобілів вже більше півроку експлуатується успішно. У багатьох автомобілів вже пробіг від 15 до 30 тисяч кілометрів. Для броньовика це дуже хороший пробіг. Кожен автомобіль проходить заводські випробування мінімум 150 кілометрів по бездоріжжю і 500 кілометрів по шосе “, – заявив директор підприємства.

“У нашій компанії багато співробітників, які пройшли службу в зоні бойових дій. Тому їх головна мета зробити якісний продукт для військових, які нас захищають. Наше підприємство посилило технологічний процес, завдяки чому можемо здавати автомобілі набагато раніше”, – зазначив Кузьма.

За словами директора підприємства, “Українська Бронетехніка” зробила все можливе, щоб достроково здати першу партію автомобілів “Варта” для Міноборони на півроку раніше.

“Якщо порівнювати ці автомобілі за якістю і ціною з іноземними виробниками, то за якістю “Варта” значно краще. Це пояснюється також підвищеними вимогами наших військових в зоні АТО. На кожному етапі ми цей автомобіль спільно розробляли і модернізували. І зараз, можна сказати, що аналогів такого автомобіля немає. Якщо порівнювати за ціною, то “Варта” мінімум в два рази дешевше, ніж іноземні зразки”, – зазначив Кузьма.

Директор підприємства нагадав, що “Українська Бронетехніка” спільно з Нацгвардією розробила новий вид бронеавтомобіля “Варта-Новатор”, який буде використовуватися для спецпідрозділів Нацгвардії. Минулого тижня він успішно пройшов демонстраційні випробування.

Останні новини:

Зараз читають