9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Фонд «Повернись живим» придбав шість мобільних ремонтних станцій для обслуговування авто (фото)

Фонд «Повернись живим» придбав шість сучасних мобільних станцій для ремонту американських позашляховиків HMMWW, які використовують Збройні сили України.

Про це повідомили на офіційній сторінці фонду у Facebook, передає Національний Промисловий Портал.

Вартість реалізації цього проєкту склала 2,148 мільйона євро.

blank
Пересувна ремонтна станція на шасі IVECO для ЗСУ. Фото: «Повернись живим»

Вони значно збільшать можливості та потенціал тих, хто дає друге життя Humvee та іншій західній броне- і автотехніці у складі українських підрозділів.

У Фонді наголошують, що це готове комплексне рішення, завдяки якому ремонт та обслуговування американських військових позашляховиків можна буде проводити недолік фронту за лічені години, закриваючи потреби кількох підрозділів.

blank
Пересувна ремонтна станція на шасі IVECO для ЗСУ. Фото: «Повернись живим»

Ці ремонтні станції на шасі IVECO, дозволять не знімаючи надовго з бойового рубежа, обслуговувати таку потрібну українським воїнам техніку. Вантажівки містять усе необхідне для цієї роботи: інструменти, обладнання та комфортне робоче місце для екіпажу.

Нині до України прибувають десятки й сотні нових бронемашин та автівок від союзників, як стверджують у благодійному фонді, саме ці станції дозволять продовжити їхній ресурс та період експлуатації.

“Вже скоро пересувні ремонтні станції будуть в Україні. І результат даного проєкту відчують на собі українські захисники”, – зазначили у фонді.

blank
Пересувна ремонтна станція на шасі IVECO для ЗСУ. Фото: «Повернись живим»

У «Повернись живим» пояснили, що зараз ремонтом таких військових автомобілів займається одна невелика команда професіоналів. Але інколи для усунення серйозних несправностей машини доводиться тягнути сотні кілометрів до місця, де є всі умови та інструменти.

“Це величезна витрата ресурсу, пального та, найважливіше, часу, якого зараз не вистачає, адже без готової до бою машини під загрозою не тільки успішне виконання бойового завдання, а й життя наших захисників”, – зазначили в фонді.

Нові мобільні ремонтні станції допоможуть закривати потреби у відновленні пошкоджених чи зламаних позашляховиків.

Раніше ми повідомляли, що «Повернись живим» нещодавно придбав 100 нових пікапів для Збройних сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають