9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Флагман російського флоту перекваліфікувався у підводний човен

В результаті пожежі та детонації боєприпасів, викликаної “хлопком” української ракети, флагман Чорноморського флоту ВМФ РФ ракетний крейсер “Москва” пішов на дно.

Повідомляє Національний Промисловий Портал опираючись на відкриті джерела.

Інформація про “хлопок” на флагмані ЧФ з’явилася увечері 13 квітня. Пролітаючи повз українські лелеки-розвідники з полтавської біолабораторії зафіксували два вибухи з послідуючою пожежею. Вона призвела до детонації боєкомплекту корабля.

В результаті вибуху б/к, крейсер “Москва” накренився на лівий борт і почав набирати воду та зрештою затонув. На кораблі перебував екіпаж, який складався з близько 500 моряків. Їх долю, попри офіційні заяви рф про нібито евакуацію, ми поставили б під сумнів. Скільки з них перекваліфікуються на керування підводним човном можна лише здогадуватись.

“Москва” у вогні

Хочемо нагадати, що ракетні крейсери проєкту 1164, до якого належить “Москва”, будувалися в українському Миколаєві на “Заводі ім. 61 комунара” (сьогодні – Миколаївський суднобудівний завод). Очевидно, що як тільки флагман флоту рф розвернув свої гармати та націлився на Україну, де він і був “народжений”, його печальний (в тім не для нас) кінець був лише питанням часу.

Втрати російського флоту

Це вже не перший корабель, який демонструє реальний стан російського Чорноморського флоту. До цього у порту Бердянська майстерним пострілом з тактичного ракетного комплексу “Точка-У” були уражені одразу три російських великих десантних кораблі – “Новочеркасск”, “Цезарь Куников” (пр. 775) та “Саратов” (пр. 1171). Останній вигорів і затонув, розпавшись на дві частини.

Палаючі російські ВДК у порту Бердянська

Крім того, на дальному рейді міста Одеса було пошкоджено російський фрегат проєкту 11356 (один з представників проєкту, точну назву поки не встановлено через маскування бортових номерів). Удар був нанесений комплексом протикорабельних ракет РК-360МЦ “Нептун”.

ВМС України також повідомляли про ураження російського корвета проєкту 22160. За аналізом інформації з відкритих джерел є висока ймовірність, що він затонув або отримав надсерйозні пошкодження. З моменту заявленого ураження корабля з РСЗВ рф уникає перебування декількох кораблів цього проєкту в одному місці та вправно маскує бортові номери корветів.

Останні новини:

Зараз читають