9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Фінляндія передаватиме Україні військову техніку

Фінляндія надасть 70 мільйонів євро допомоги Україні та додаткову військову техніку.

Про це йдеться у заяві прем’єр-міністра Фінляндії Санни Марін, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Прем’єр-міністр Санна Марін взяла участь як представник Фінляндії у міжнародній конференції допомоги Україні у Варшаві.

Під час зустрічі прем’єр-міністр Марін також провела двосторонню зустріч із прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким.

Міжнародна конференція високого рівня була скликана Польщею та Швецією у співпраці з ЄС та ООН.

Метою заходу було зібрати фінансову допомогу для невідкладних потреб України, обговорити довгострокову допомогу країни та зміцнити впевненість у завтрашньому дні.

У своєму виступі прем’єр-міністр Марін засудила агресивну війну Росії в Україні та заявила, що Фінляндія готова посилити санкції проти Росії.

Прем’єр-міністр також наголосила на необхідності тривалого припинення вогню, щоб можна було евакуювати людей.

blank
БМП-2 фінської армії

Фінляндія надала фінансову та військову допомогу Україні. Крім того, виділено 700 млн євро для допомоги тим, хто біжить з України до Фінляндії.

«Окрім цього, ми готуємо нове рішення про гуманітарну допомогу та підтримку реконструкції. Ця сума становитиме близько 70 мільйонів євро. Сьогодні Фінляндія також ухвалила рішення щодо допомоги Україні новою оборонною технікою», – сказала прем’єр-міністр Марін.

Прем’єр-міністр Фінляндії вірить у перемогу України.

«Україна воює за всю Європу та виграє війну. Наші думки із тобою. Ми підтримуємо майбутнє України та її сміливих людей. Фінляндія готова зіграти свою роль», – наголосила прем’єр.

Останні новини:

Зараз читають