9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

Ferrexpo придбала український автобус Ataman для Тростянця

Ferrexpo передала новий автобус до Тростянця Сумської області, який розташований за 50 км від кордону з Росією. Понад 30 днів місто перебував в окупації російських військ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

«За час окупації було знищено значну частину інфраструктурних об’єктів: повністю зруйновано авто- та залізничні вокзали, підприємства та установи, лікарні, всі магазини та аптеки, адмінбудівлі, сотні приватних будинків. Російські військові знищили всі автомобілі швидкої допомоги, а також комунальний транспорт», – йдеться у повідомленні компанії.

Раніше у відповідь на прохання міського голови Чернігова Владислава Атрошенка, Ferrexpo придбала та поставила місту два фронтальні навантажувачі (екскаватори) JCB загальною вартістю понад 4 млн грн. Також на прохання селищного голови Макарова Вадима Токаря компанія купила та доставила екскаватор-навантажувач SDLG вартістю понад 1,5 млн грн. Міська інфраструктура цих населених пунктів дуже постраждала від російської агресії. На даний час у Ferrexpo звернувся міський голова Тростянця Юрій Бова.

«З проханням надати гуманітарну допомогу для забезпечення життєдіяльності населення у Тростянецькій міській територіальній громаді. Компанія прийняла вирішення транспортного питання: придбала та доставила до міста Тростянець новий автобус АТАМАН А092Н6 вартістю понад 2,5 млн грн» – розповів Юрій Хіміч, керівник програм корпоративної соціальної відповідальності Ferrexpo в Україні.

Довідка

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні, яка виробляє та експортує високоякісні залізорудні котуни для виробництва сталі. Група – найбільший виробник та експортер котунів на пострадянському просторі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають