9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Естонія передає українським військовим банно-пральний комплекс

З Естонії в Україну відправили банно-пральний комплекс для українських військових, який складається з трьох машин й за тиждень він може обслуговувати до 400 військових.

Перед відправкою в Україну перевірили стан техніки, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

“Це комплекс із трьох машин, який дозволяє бійцям спочатку попаритися, помитися, потім відпочити. І при цьому випрати та висушити одяг. І це дуже важливо для підтримки бойового духу та здоров’я“, – сказав Сіім Нелліс, керівник виробництва комплексу.

Комплекс можна перевозити, замаскувати від противника та розмістити окремо.

“Ми можемо розмістити ці машини в різних місцях. І є розуміння, що та частина, яка є нашою пральною, буде далі, це приблизно тил батальйону, куди одяг можна привозити з передової частини і знову забирати. Їхнє бажання полягало в тому, щоб сауна була в тилу роти, це чотири-п’ять кілометрів від лінії фронту, десь за висотним будинком, і там буде наша техніка“, – сказав генеральний менеджер проєкту Ільмар Рааг.

blank

Представник України, латвійський доброволець Юріс Юраш зауважив, що така техніка потрібна українським військовим.

“Зараз на фронті дуже холодно і багнюка. Це дуже важливо для всіх, хто на фронті. І це справді диво, це справді дуже гарний різдвяний подарунок для всіх“, – сказав Юріс Юраш.

Банно-пральний комплекс отримають військові батальйону “Карпатська Січ”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають