9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

Житомир має намір перейти на повне енергозабезпечення міста з відновлюваних джерел енергії

 • Міська влада Житомира у партнерстві з громадськістю та міжнародними організаціями буде розробляти та втілювати стратегію переходу міста до 2050 року на повне енергозабезпечення з 100% відновлюваних джерел енергії.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на EcoTown.com.ua.

  Відповідний меморандум підписали 22 червня Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та представник міжнародної неурядової організації «350.org» Юлія Пашковська. Сторони заявили про намір співпрацювати та здійснювати спільні заходи для втілення інтегрованої кліматичної та енергетичної політики в місті Житомирі.

  Зараз спільно з міжнародними партнерами ми працюємо над великою кількістю заходів з енергоефективності. Для нас також важливо зменшити рівень викидів CO2 у місті. Ведеться робота із переходу м. Житомира на LED-освітлення, термомодернізації об’єктів бюджетної сфери. Нами вже розроблено муніципальний енергетичний план, в процесі написання Концепції інтегрованого розвитку міста: напрацьовано 6 пріоритетів, одним з яких є «Зелене місто». Такі кроки важливі для розвитку Житомира, – відзначив Сергій Сухомлин.

  Як повідомляє прес-центр Житомирської міської ради, фахівці її виконавчих органів спільно із експертами «350.org» вивчатимуть питання щодо енергетичного переходу Житомира на 100% ВДЕ, розроблятимуть відповідну стратегію міста та залучати громадськість до процесу формування локальної кліматичної та енергетичної політики, зокрема у сфері розвитку відновлюваних джерел енергії та підвищення енергоефективності.

  350.org – міжнародна громадська організація, яка об’єднує сотні тисяч активістів по всьому світу задля вирішення найбільшого виклику для людства у ХХІ столітті – подолання проблеми антропогенної зміни клімату шляхом скорочення викидів парникових газів, головним джерелом яких є спалення викопного палива.

  Цього року до діяльності 350.org в Україні в рамках кампанії “Міста для життя” долучилася громадськість з  12  українських міст. З 12 по 20 травня підчас Днів Дій понад 16 кліматичних акцій відбудуться у Києві, Львові, Івано-Франківську, Полтаві, Дніпрі, Рівному, Вінниці, Кривому розі, Запоріжжі, Хмельницькому, Бердянську, Бродах та Розівці (Запорізька область).

  “Міста для життя” – міжнародна кампанія ініційована 350.org, мета якої – об’єднання зусиль громадськості та муніципалітетів заради розробки та реалізації довгострокових кліматичних стратегій в містах Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  Запорізький автозавод торік збільшив виробництво транспортних засобів у 10 разів

  ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» (ЗАЗ) за підсумками 2020 року в 10 разів наростило випуск транспортних засобів і...

  Завод «Маяк» оприлюднив деталі про боєприпаси до БПЛА власної розробки

  Завод «Маяк» розповів деталі про розроблені на державному підприємстві боєприпаси до безпілотних літальних комплексів.Передає Національний Промисловий...

  У Самборі створюють виробництво екологічного пакування

  У Самборі на території колишнього хлібокомбінату планують відкрити завод із виробництва картонної та паперової упаковки, продукцію з...

  На дорогах Києва торік було ліквідовано 410 кілометрів тріщин

  Протягом 2020 року на дорогах Києва було ліквідовано понад 410 тисяч погонних метрів тріщин. Цей показник виконаних...