9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

“Зелена” енергетика зекономила Чернігівщині 10% газу

blankУ Чернігівській області торік скоротили споживання газу на 10% завдяки залученню інвестицій у використання альтернативних видів палива: у першу чергу, відходів деревини, торфу.

Про напрацювання Чернігівщини у напрямку заміщення газу розповів заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, пише Держенергоефективності. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УКРІНФОРМ

“Торік в області скорочено використання газу майже на 10%. Вдалося залучити інвесторів, які працюють по всій області у проектах з використання замість газу альтернативних видів палива, в першу чергу, відходів деревини, торфу. Зокрема, минулого року на 59 об’єктах проведено роботи з переведення котелень на використання альтернативних видів палива”, – розповів Сергієнко.

Серед найбільших реалізованих проектів – введення першої черги теплової електростанції на біомасі потужністю 3,5 МВт у м. Корюківка Чернігівської області.

«Держенергоефективності націлене зміцнювати співпрацю з місцевою владою. Потрібно розкривати інвестиційний потенціал Чернігівщини та спільними зусиллями презентувати інвесторам конкретні точки входу для проектів з виробництва електроенергії з енергії сонця, вітру, біомаси та води, проектів з когенерації, з вирощування енергокультур», – прокоментував голова агентства Сергій Савчук.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають