9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Заявки на будівництво сонячних станцій в зоні ЧАЕС подало вже 44 компанії

blankВ рамках щорічної конференції Ukrainian Energy Forum 2017 міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак повідомив, що Міністерство екології і природних ресурсів України отримало 44 заявки на будівництво сонячних електростанцій в Чорнобильській зоні (прийом заявок завершено 1 березня 2017 року). При цьому площа для кожної зі станцій варіюється від 20 до 1 тисячі гектарів, в залежності від запитів конкретних інвесторів.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на itc.ua.

В середині січня поточного року міністр екології повідомляв, що заявки на будівництво СЕС в зоні відчуження ЧАЕС подали 39 компаній, серед яких кілька міжнародних інвесторів з Китаю, Німеччини, Ірландії, Данії, Австрії, Болгарії та Білорусі.

Поки найбільшим міжнародним проектом є китайська станція на 1 ГВт і німецький проекту на 500 МВт, а Державне агентство України з управління зоною відчуження запропонувало проект Chornobyl Solar сумарною потужністю близько 1,2 ГВт.

Також відзначимо, що вчора пройшов круглий стіл з питань підготовки проекту оновленої «Енергетичної стратегії України до 2035 року», в рамках якої було озвучено зобов’язання України модернізувати потужності генерації для приведення шкідливих викидів до рівня нормативів ЄС, а також плани збільшити частку відновлюваних джерел в загальних поставках первинної енергії до 11% до 2020 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають