9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Затверджено проект переоснащення підстанції Вінницька на 537 млн грн

Кабінет міністрів України затвердив проект технічного переоснащення підстанції (ПС) 750 кВ “Вінницька” з заміною автотрансформатора, а також впровадженням прогресивних технологічних рішень вартістю в 537,014 млн грн.
Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду у середу у зв’язку з необхідністю заміни фізично застарілого автотрансформатора АТ-2, а також трансформатора поперечного регулювання типу ТПР АТ-2, термін експлуатації яких перевищує 40 років. У структурі запланованих витрат вартість обладнання становить 423,132 млн грн.

Як зазначено в пояснювальній записці до проекту розпорядження, фінансування робіт здійснюватиметься за рахунок коштів тарифу на передачу електроенергії магістральними та міждержавними електричними мережами “Укренерго”. При цьому частина тарифу “Укренерго” в вартості електроенергії для кінцевого споживача становить 2,7% і не робить критичного впливу на розмір роздрібних тарифів. З урахуванням зниження тарифу на передачу магістральними та міждержавними мережами у 2018 році в порівнянні з 2017 роком це не вплине на зростання тарифів на електроенергію для населення і бюджетних установ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають