9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Запорізька агрофірма буде продавати тепло від переробки соняшнику

ТОВ “ОптімусагроТрейд”, яке виробляє в основному масла і тваринні жири, вирішило продавати запорожцям тепло

Підприємство 6 жовтня 2017 звернулося листом до запорізького виконкому щодо встановлення тарифу на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб населення. Під альтернативним джерелом мається на увазі спалювання лушпиння насіння соняшнику.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “ЭлектроВести

ТОВ «ОптімусагроТрейд» передали в суборенду від ПАТ «Запорізький оліяжиркомбінат» виробничі потужності, в тому числі установки для виробництва теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії. Частина виробленої теплової енергії буде відпускатися для надання послуг з централізованого опалення та підігріву води оточуючих житлових будинків, які отримували теплову енергію від ПАТ «Запорізький оліяжиркомбінат».

Згідно з проектом рішення виконкому, опублікованому на сайті міської влади, фірмі встановлений тариф на виробництво теплової енергії в розмірі – 919,73 грн за 1 Гкал (без ПДВ). Розрахунок здійснено на підставі середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб населення по Запорізькій області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають