9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Запорізька АЕС підключила блок №5 до енергосистеми після завершення планового ремонту

Запорізька АЕС 6 серпня о 01:36 підключила п’ятий блок до енергосистеми країни після завершення капітального планового ремонту, повідомила прес-служба НАЕК “Енергоатом”.

Таким чином, за станом на ранок понеділка в роботі перебувають 12 з 15 енергоблоків чотирьох діючих АЕС України. На блоці №4 Запорізької АЕС – 149 доба середнього планового ремонту, на блоці №4 Рівненської АЕС – 30 доба капітального планового ремонту, на блоці №1 Южно-Української АЕС – 20 доба середнього планового ремонту.

Показники, що характеризують радіаційний, протипожежний та екологічний стан на проммайданчиках усіх АЕС країни, знаходяться в межах норми.

Запорізька АЕС – найбільша в Європі атомна станція за встановленою потужністю. Її шість енергоблоків ВВЕР-1000 побудовані за проектом В-320. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в грудні 1984 року, шостий – в жовтні 1995 року.

“Енергоатом” є оператором всіх чотирьох діючих АЕС України, експлуатує 15 енергоблоків, оснащених водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають