9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Запоріжтрансформатор завершив випробування двох трансформаторів для гідроенергетичного комплексу в Грузії

На ПрАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) успішно завершені випробування двох трансформаторів 40 МВА/110кВ для гідроенергетичного комплексу «Варцихе ГЕС», Грузія.

У листопаді 2017 року Замовник провів тендер на поставку трансформаторів. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

Крім ПрАТ «Запоріжтрансформатор» в тендері взяли участь китайські та турецькі виробники трансформаторного обладнання. З огляду на серйозну конкуренцію, перемога, присуджена ПрАТ «ЗТР», стала дуже значущою. Контракт на поставку трансформаторів був укладений в грудні 2017 року з терміном поставки 3 місяці. Завдяки злагодженій роботі всього колективу, ЗТР виготовив трансформатори раніше терміну і вже успішно завершив їх випробування.

Випробування трансформаторів пройшли в присутності представника кінцевого замовника – Технічного директора «Варцихе ГЕС». В результаті протокол випробувань був підписаний без зауважень.

Відвантаження трансформаторів з заводу намічена на кінець лютого-початок березня 2018 року.

Відразу ж після прибуття трансформаторів в Грузію, замовник буде виконувати монтаж трансформаторів на підстанції з обов’язковою присутністю шеф-інженера ПАТ «ЗТР». Введення в експлуатацію нової підстанції запланований у першому кварталі 2018 року.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають