9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

“Запоріжтрансформатор” виготовить трансформатор для будівництва другої черги сонячної електростанції в Запорізькій області

АТ “Запоріжтрансформатор” (ЗТР) і ТОВ “Токмак Солар Енерджі” підписали контракт на поставку трансформатора ТРДН-32000/150-У1 для початку будівництва другої черги першої в Запорізькій області сонячної електростанції.

За інформацією компанії, загальна потужність сонячної електростанції по завершенні будівництва складе 50 МВА. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Енергореформа.

У прес-службі ЗТР уточнюють, що в квітні 2017 року адреса “Токмак Солар Енерджі” був поставлений і введений в експлуатацію трансформатор.

Своєчасна поставка трансформатора в 2017 році, оперативне його введення в експлуатацію, швидка реакція на технічні питання, відсутність зауважень до роботи обладнання дозволили ЗТР отримати нове замовлення в цьому році, – відзначається в прес-релізі.

В даний час отримано аванс за контрактом, вартість якого не розголошується. Відвантаження трансформатора запланована на липень 2018 року.

ЗТР – великий світовий виробник трансформаторного обладнання, що входить до групи “Енергетичний стандарт” бізнесмена Костянтина Григоришина, має досвід поставок в 88 країн. Виробляє силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори.

У 2017 році ЗТР скоротив збиток майже вдвічі в порівнянні з 2016 роком, до 469,7 млн ​​грн, чистий дохід скоротився незначно, до 2,31 млрд грн, частка експорту склала 30%.

“Токмак Солар Енерджі” займається розробкою і реалізацією енергоефективних проектів на основі використання альтернативних джерел енергії. До 2014 року вона ввела в експлуатацію сонячну електростанцію загальною потужністю 10 МВт в Запорізькій області на території площею 32 га. Електростанція укомплектована трансформаторами виробництва ЗТР.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають