9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Запоріжтрансформатор виготовить шунтований реактор для Латвії

blankПАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) отримав замовлення на поставку шунтованого реактора типу РТДH-120000/330-У1 з регульованою реактивноїпотужністю для високовольтних мереж Латвії AS “Augstsprieguma tikls”, ПС Aizkraukle.

Крім ЗТР в тендері брали участь інші провідні виробники – АВВ, BEST, SMIT, Siemens, Alstom, але замовник віддав перевагу запорізькому підприємству. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Особливістю даного реактора є те, що регулювання здійснюється за допомогою РПН (пристрій регулювання напруги на трансформаторах під навантаженням), яке повинно забезпечувати перемикання при мінімальній допустимій температурі -40 ° С.

Для забезпечення працездатності РПН при низьких температурах буде застосовано спеціальне масло зниженої в’язкості. Конструктивно погружная частина РПН буде розташована в окремому баку, заповненому спеціальним маслом.

Відповідно до умов цього контракту реактор буде поставлений у другому кварталі 2018 року. В рамках виконання контракту, в липні 2018 року планується шефнадзор за монтажем і пуском обладнання на об’єкті представниками ПАТ «ЗТР».

В даний час завод отримав авансовий платіж, і вже надав замовнику первинну конструкторську документацію.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають