9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

“Запоріжтрансформатор” відвантажив 22 трансформатора для НЕК Укренерго

blank

ПАТ “Запоріжтрансформатор” (ЗТР), виконало контракт ДП НЕК “Укренерго” і відвантажило 22 одиниці трансформаторного обладнання загальною потужністю 4000 МВА (автотрансформатори і реактори напругою 750 кВ, автотрансформатори напругою 330 кВ, лінійні трансформатори).

Як повідомила прес-служба ЗТР, відвантаження обладнання виконана в зазначені в контракті терміни – до кінця першого кварталу поточного року.

ЗТР в даний час виконує ще чотири контракти на поставку для “Укренерго” 19 одиниць трансформаторного і реакторного обладнання сумарною потужністю 3439 МВА з терміном відвантаження до кінця 2017 року. На сьогоднішній день випробувані три одиниці обладнання і готуються до відвантаження.

Як повідомлялося, “Укренерго” в кінці березня 2016 року підписав з ПАТ “Запоріжтрансформатор” договір на поставку 22 автотрансформаторів і шунтуючих реакторів на загальну суму 928,591 млн грн (з ПДВ). Ціна закупівлі трансформаторного обладнання виявилася на 1,1 млрд грн нижче очікуваної за рахунок конкуренції на торгах ЗТР, АBB і Siemens.

ЗТР має досвід поставок в 88 країн. Виробляє силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають