9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

«Західнадрасервіс» отримав дозвіл на розробку двох родовищ

Державна служба геології та надр видала ТОВ «Західнадрасервіс» спеціальні дозволи на розробку родовищ Мостище-Крехівський площі у Львівській та Івано-Франківській областях, а також – Гавриловской площі в Івано-Франківській області.

Про це йдеться в наказі Держгеонадр №08 від 9 січня 2018 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на enkorr.

Дозволи видані з метою геологічного вивчення нафто- і газоносних надр, в тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу і конденсату.

Дозволи видані на 20 років.

У жовтні 2017 році «Західнадрасервіс» ввело в експлуатацію Бистрицький газове родовище поблизу с. Городківка Дрогобицького району Львівської області. Загальний обсяг інвестицій в його запуск оцінюється в 95 млн грн. Компанія придбала дозвіл на розробку цієї ділянки в березні 2016 р за 2,321 млн грн.

За результатами 2016 року «Західнадрасервіс» увійшла число найбільших газодобувних компаній країни з обсягом видобутку 14,672 млн куб. м. Всього в 2016 рік видобуток природного газу в Україні досягла 19,9 млрд куб. м.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають