9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

За вісім місяців ДТЕК збільшив видобуток газового вугілля на 2,5%

ДТЕК Енерго у січні-серпні 2018 року збільшив видобуток газового вугілля на своїх підприємствах на 2,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – до 15,5 млн тонн.

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає МінПром.

Як повідомляється, шахтарі ДТЕК Павлоградвугілля за 8 місяців видали на-гора 13 млн тонн вугілля марки Г, що можна порівняти з обсягом видобутку за аналогічний період 2017 року. У той же час гірники ДТЕК Добропіллявугілля збільшили видобуток на 16,7% – до 2,5 млн тонн.

Наше завдання перевершити минулорічний показник видобутку марки Г на 1,5 млн тонн. І вона тісно пов’язана з державною метою – досягти енергонезалежності. Гірники ДТЕК розуміють свою відповідальність в цьому процесі. Приємно усвідомлювати, що керівництво країни бачить значимість галузі. А недавні слова прем’єр -міністра України Володимира Гройсмана про абсолютне пріоритеті газового вугілля є яскравим тому підтвердженням, – заявив директор з видобутку вугілля ДТЕК Енерго Михайло Барабаш.

Як наголошується в повідомленні, приріст видобутку газового вугілля дозволяє забезпечити зростаючі потреби ТЕС в цій марці палива. Наприклад, ДТЕК Придніпровська ТЕС з жовтня 2017 року використає газове вугілля замість імпортного антрациту. Після перекладу ще двох блоків (№9 – в жовтні, №10 – в грудні 2018 роки) станції знадобиться ще більше українського ресурсу для безперебійного виробництва електроенергії для України і тепла для лівобережної частини м. Дніпро.

Нагадаємо, ДТЕК з літа 2017 року реалізує програму зі зниження залежності України в імпортному антрациті, що складається з трьох ключових кроків. Крок №1 – переклад блоків ТЕС з антрациту на газове вугілля. Крок №2 – забезпечення ТЕС вугіллям українського видобутку. І крок №3 – модернізацій потужностей ТЕС для ефективної і безперебійної роботи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають