9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

За темпами розвитку вітрової енергетики Україна випередила решту країн СНГ

Однак вона значно відстає від провідних європейських країн – Німеччини, Франції і Великобританії. Про це повідомив глава правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на EcoTown.com.ua.

За темпами введення в експлуатацію нових потужностей вітроелектростанцій, в порівнянні з іншими країнами пострадянського простору, ми обігнали всіх. Якщо порівнювати з темпами зростання в Німеччині, Франції чи Британії, то ми рухаємося як черепаха, – сказав Конеченков.

На сьогодні в Україні запустили 505 МВт потужностей вітрових електростанцій, причому 138 МВт залишаються на окупованій території Донецької та Луганської областей, а ще 87,8 МВт залишилося у Криму. Для порівняння, у Великій Британії загальна потужність вітроенергетики перевищує 13 ГВт.

Однак у 2018 році енергокомпанії побудують нові вітроелектростанції в Запорізькій, Херсонській, Івано-Франківській та Одеській і Миколаївській областях. Загальна потужність нових станцій втричі перевищуватиме показник встановленої у 2017 році потужності і перевищить 200 МВт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають