9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

За січень-березень 2018 року ДТЕК Енерго збільшив вироблицтво електроенергії з газового вугілля на 28%

ТЕС “ДТЕК Енерго” в січні-березні 2018 року збільшили відпуск електроенергії з вугілля газової групи на 28% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – до 7,4 млрд кВт-год, тоді як відпустку антрацитових ТЕС знизився на 40% – до 1,3 млрд кВт-год.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

У березні відпуск електроенергії ТЕС ДТЕК збільшився в 1,5 рази в порівнянні з березнем 2017 року – до 2,9 млрд кВт-год, що пов’язано з морозною погодою. Зокрема, з газового вугілля вироблення електроенергія в минулому місяці збільшилася на 65%, з антрациту – залишилася на рівні березня минулого року.

Так, середньодобова температура повітря в березні склала -0,4 градуса Цельсія проти +5,8 градусів роком раніше, що зажадало більшої кількості генеруючих потужностей в енергосистемі.

У ДТЕК нагадують, що збільшення виробництва електроенергії з вугілля внутрішнього видобутку багато в чому пов’язано з перекладом двох блоків Придніпровської ТЕС з антрациту на газове вугілля. До початку наступного опалювального сезону ДТЕК планує здійснити переклад ще двох блоків Придніпровської ТЕС на газове вугілля.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають