9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Січня, 2021

За підсумками 2017 року біогазовий завод агрохолдингу “Авангард” виробив 6,517 млн кВт-год електроенергії

  • Біогазовий завод агрохолдингу “Авангард” на птахокомплексі “Чорнобаївське” (Херсонської обл.) В 2017 році почав корисний відпуск електроенергії, за минулий рік зробив 6,517 млн ​​кВт-год.

    Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

    Згідно з річним звітом компанії, опублікованому на Лондонській фондовій біржі, з вироблених, 4,28 млн кВт-год електроенергії було продано в ринок за зеленим тарифом. Ще 1,59 млн кВт-год електроенергії використано птицефабрикой, 646,97 тис. кВт-год – біогазової установкою на експлуатаційні та технічні втрати. За перший рік експлуатації біогазовий завод переробив 57,366 тис. тонн гною.

    Потужності біогазового заводу дозволяють з 1 тонни гною виробляти 177 МВт-год, 79 куб.м біогазу, 0,0214 тонн сухих добрив і 1,803 тонн рідких добрив.

    “Авангард” – вертикально інтегрований холдинг, що спеціалізується на виробництві яєць і яєчних продуктів, є найбільшим гравцем на українському ринку. Агрохолдингу належить 19 птахофабрик, 10 ферм з вирощування курей-несучок, 3 інкубатора, шість комбікормових заводів, три елеватори, завод з виробництва яєчних продуктів “Імперово Фудз”.

    Компанія експортує свою продукцію на ринки Близького Сходу, Африки, Азії, СНД та ЄС. Акції “Авангарду” у формі глобальних депозитарних розписок торгуються на Лондонській фондовій біржі з травня 2010 року. “Авангард” за підсумками 2017 року скоротив чистий збиток в 7,5 рази – до $7,5 млн. Консолідована виручка за рік зменшилася на 33% – до $127,9 млн.


    Про допомогу проекту

    Також на цю тему

    Останні новини

    Харків отримав чергову партію тролейбусів “Богдан”

    Представники Харківського КП «ТРОЛЕЙБУСНЕ ДЕПО № 3» прийняли нову партію тролейбусів "Богдан" у Луцьку. Цього разу було...

    У Запорізькій області збудували біоелектростанцію

    У місті Токмак Запорізької побудували біотеплоелектростанцію «Придніпровська БіоТЕС». Станція стане майданчиком для розвитку індустріального парку на території південної промзони міста.Передає...

    У будівництві аеропорту на Закарпатті визначили переможця передпроєктних робіт

    Переможцем тендеру з виконання передпроєктних робіт із будівництва аеропорту на Закарпатті став консорціум “Ленд Буд Проект ЮА”. Очікувана вартість робіт становитиме 4...

    Українські морпіхи отримають амфібійні можливості

    Морська піхота Військово-морських сил України отримає амфібійні можливості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.В складі військових...

    У Івано-Франківському університеті створили науковий парк

    На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було створено науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв».Передає Національний...

    П’ять міст України купували трамваї у 2020 році

    У 2020 році п'ять міст України придбали 49 трамваїв.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

    Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

    Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого типу польської марки «Eques».

    В Україні створять фонд стартапів лісового господарства

    "Лісовий інноваційно-аналітичний центр" почав створення Фонду лісопромислових стартапів. Створення фонду розпочато за дорученням глави Держагентства лісових ресурсів України Василя Кузьовіча.

    Зараз читають

    Український лоукостер Bees Airline анонсував перші рейси

    Новий український лоукостер Bees Airline запускає чартерні авіарейси з аеропорту «Київ» до Момбаса (Кенія). 

    У Івано-Франківському університеті створили науковий парк

    На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу було створено науковий парк «Надійний трубопровідний транспорт енергоносіїв».

    Завод «Маяк» адаптує заряд КЗ-6 для скидання з безпілотників

    Державне підприємство «Завод «Маяк» адаптує кумулятивний КЗ-6 для скидання з БПЛА типу мультикоптер.Про...

    “Центр організації дорожнього руху” отримав партію евакуаторів від “Техкоплекту”

    Для "Центру організації дорожнього руху" виготовлено партію з чотирьох нових евакуаторів — нових бортових вантажних автомобілів на...