9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

За перші три місяці 2018 року майже 550 домогосподарств встановили сонячні панелі

За перші три місяці ц.р. ще 543 приватних домогосподарств встановили сонячні панелі. Це у 2,7 разів більше у порівнянні із аналогічним періодом минулого року, коли на «сонячну електроенергію» перейшли 200 родин.

Таким чином, в Україні, станом на 01.04.2018 р., вже 3553 домогосподарства генерують електроенергію з енергії сонця. Загальна потужність сонячних панелей, встановлених домогосподарствами, складає 63 МВт. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-служб Держенергоефективності.

Інтерес населення до сонячних панелей пояснюється вигідним та прив’язаним до курсу євро «зеленим» тарифом.

Завдяки удосконаленому та зафіксованому до курсу євро «зеленому» тарифу домогосподарство може продавати надлишок згенерованої «чистої» електроенергії в мережу і швидко повертати кошти, вкладені у сонячні панелі без застережень щодо інфляції, – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Фото Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Загалом, кількість родин, які цікавляться та встановлюють сонячні панелі, стрімко зросла за останні три роки. Якщо наприкінці I кварталу 2015 р. таких домогосподарств було лише 40, то станом на кінець I кварталу 2018 р. маємо 3553 родини.

Фото Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають